2726
عنوان

از یکی از خانومای دوستای شوهرتون بدتون بیاد بازم رفت و آمد میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 33 پست
خانم دوست شوهر من که وحشتناک تره، انقد جذاب و لونده لعنتی که هرچی بگم کمه، جلوش احساس پوچی میکنم، ان ...

عکس لطفا

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

من یکی از خانمهای دوست شوهرم اخلاق خوبی نداشت بی ادب بود و تیکه پران خیلی راحت باهاشون قطع رابطه کردم به شوهرمم دلیلهاشو گفتم اونم قبول کرد

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانم دوست شوهر من که وحشتناک تره، انقد جذاب و لونده لعنتی که هرچی بگم کمه، جلوش احساس پوچی میکنم، ان ...

وا ی چی میکشی تو خواهر.  ...ولی خداییش چ دل بزرگی داری من بودم نمیتونستم اینقد خانوم باشم و سریع ارتباطتو از نطفه قطع میکردم  

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
رفتارش چجوریه 

انگار تو خونشه لوندی ، انقد جذابه لعنتی ، خیلی با کلاس نحوه ی صحبت کردنش، یه طوری عه انگار با حرف زدنش جادو میشی، وقتی اون حرف میزنه همهههههه ساکت میشن فقط میشیم گوش، نمیدونم چطوری اینطوری عه

وا یعنی چی اصلا من باشم به هیچ عنوان رفت وامد نخواهم کرد بعدش اون زن چرا باید اجازه بده یه مرد به اش بگه تو از شوهرت جداشو من هم زنم طلاق میدم یهخ مقدار این خانم نرمال نیست

اره حتما میذارمشون کنار

همسرم ی دوست داشت ک همسرش خیلی آویزون بود

بهش سلام میدادی میومد خونمون میموند

از شهرستان میومدن 

ما هم خونه مون کوچیک بود کلا کات کردیم باهاشون

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

نه 

زن دوست شوهرم بی نهایت صمیمی میشد

این درحالیه من حتی با شوهر اون سلامم نمیکردم

تمومش کردم نذاشتم ادامه پیدا کنه😊

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

هر کس اسم کوچیکو صدا کنه الزاما که بد نیست.....منم دوست شوهرم با خانمش زیاد باهامون رفت و امد داشتن اقاهه اسم کوچیک منو صدا میکرد راحت. بد نبود و منظوریم نداشت ولی اره منم خوشم نمیومد مدلشون اینطوری بود مثل من رسمی نبودن 

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
وا یعنی چی اصلا من باشم به هیچ عنوان رفت وامد نخواهم کرد بعدش اون زن چرا باید اجازه بده یه مرد به اش ...

نه بابا انقد این قضیه صدا کرد که نگو، حالا اون مرد متاهل هم میشد شوهر خواهر شوهرش، اصلا دعواش افتضاح بود تا پای طلاق هم رفتن اما همسرش فهمید مشکل از خانمش نبوده از شوهر خواهرش بوده، مادرشوهر هم مچشونو گرفته 

وا یعنی چی اصلا من باشم به هیچ عنوان رفت وامد نخواهم کرد بعدش اون زن چرا باید اجازه بده یه مرد به اش ...

یه آقایی میشناسم با زن دوستش دوست شدن

یه شب رفتن خونه دوست آقا . شب خوابیدن

به آقا و زن دوستش  قرص خواب دادن (شوهر زنه و زن اون آقا)

یک شب باهم خوابیدن. 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
وا ی چی میکشی تو خواهر.   ...ولی خداییش چ دل بزرگی داری من بودم نمیتونستم اینقد خانوم باشم و س ...

خواهر و مامانمم همش میگن قطع رابطه کن نشد تا حالا، خیلی صمیمی شدن باهامون اخه، شوهرم تنها دوستشه برا همین تاحالا نتونستم قطع کنم، اما دارم سعی امو میکنم

2706