1600
1480

راستش امروز ک برف اومد ما با دوست شوهرم و خانومش رفتیم بیرون اون شوهر منو بدونه اینکه آقا بگه به اسم صدا می‌کرد و انگار کلا راحت بود

شما باشید بازم بیرون میرید یا خونه راشون میدین؟ 

راستش تصمیم گرفتم شوهرم گفت بیان یا ما بریم بگم شخصیتشون به ما نمیخوره... نظرتون چیه خوبه اینو بگم؟ 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
8

خانم دوست شوهر من که وحشتناک تره، انقد جذاب و لونده لعنتی که هرچی بگم کمه، جلوش احساس پوچی میکنم، انقد با همسر منم راحته، یه بار سفر دسته جمعی رفته بودیم همه ی مردا جذبش شدن، حتی یک مرد متاهل بهش گفته بیا از شوهرت جدا شو منم از زنم جدا میشم با هم باشیم ، من که زنم جذبش میشم جدی 😐🤦🏻‍♀️

ببین من با شوهرم دوست بودم قبل دوستی ما دوست شوهرم با زن الانش دوست بودن

یعنی اونا قدیمی تر از ما با هم بودن و شوهر منم میشناخته دختره رو

دوست دختر دوستش بوده و با هم بیرون رفتن چند بار واسه همین صمیمی ان با هم و به اسم کوچیک همو صدا میکردن و میکنن و به هم دست هم میدن . من مشکلی ندارم چون طرف شوهر داره و هم از قبل اشنا بودن دیگه

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
1403
خانم دوست شوهر من که وحشتناک تره، انقد جذاب و لونده لعنتی که هرچی بگم کمه، جلوش احساس پوچی میکنم، ان ...

وا ی چی میکشی تو خواهر.  ...ولی خداییش چ دل بزرگی داری من بودم نمیتونستم اینقد خانوم باشم و سریع ارتباطتو از نطفه قطع میکردم  

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
1547