1542
1480

هر کس میاد خونمون سریع فیلم عروسی رو پلی می کنه حالا همه خواهرام و دختر خاله هام تو فیلم رقصیدن بهش میگم خوب نیست اصلا صحنه بوسه داره اوقاتش تلخ میشه بنظرتون چی کار کنم

پیشه دوستو رفیق؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546
1432

عنوان تون  رو خیلی خوب انتخاب کردید 😅

خون پاکی ک روی زمین می ریزد ...  معادلات جهان  را بهم  می ریزد  ...                                                     انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1537

من برام مهم نیست 😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 

وای برعکسه بقیه مردا هست😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

واسش محرم نامحرم مهم نیس؟؟

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبر بسیار بباید پدر پیر فلک را                            تادگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید              #سردار_دلها
1547