2733
2734
عنوان

همه بیاین بازی جرعت ،حقیقت😀😀😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1582 بازدید | 380 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حقیقت

اگه یه روز از خواب بلد شی جنسیتت تغیر کنه چیکار میکنی؟؟؟

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
حقیقت

تا حالا تو استخر جیش کردی؟؟؟😀😀

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
خودت این عکسو از کجا کش رفتی؟

گوگل😀😀تازه درخواست دادم عکسمو عوض کنن

2738
اگه یه روز از خواب بلد شی جنسیتت تغیر کنه چیکار میکنی؟؟؟

سکته میکنم

این‌چ‌سوالی بود؟؟؟؟؟

تونمیدونی من همیشه ترس تغییر جنسیت دارم😣

ازبچگی این ترس باهامه.همیشه خودمو چک میکنم

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
اول از همه خیلی خیلی خیلی ناراحت میشم. دوما میرم سراغ دوستام میشم دوس پسرشون🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂👏👏

سکته میکنم این‌چ‌سوالی بود؟؟؟؟؟ تونمیدونی من همیشه ترس تغییر جنسیت دارم😣 ازبچگی این ترس باهامه.ه ...

خخخ چرا؟؟

بزرگترین پنهان کاریت چی بوده؟؟

کارت شوهرمو برداشتم رفتم برای خودم خرید کردم😅هنوزم که هنوزه نفهمیده حتی وقتی اسش رفت براش😅

هیچ وقت با کسی که رژیم داره وارد رابطه نشو کسی که تونسته از نون خامه ای و ماکارونی بگذره یه روزی هم از تو میگذره😋😋
2706