2726

شب پنجشنبه من نتونستم تا صبح بخوابم بالخره بعد کلی مکافات تونستم بخوابم تازه خوابم برده بود که گوشی شوهرم شروع کرد زنگ زدن وافتاد پشت تاج تخت صداش باعث شد مث جن زده ها بیدار بشم شوهرمم شروع کرد سرم داد زدن که تو گوشیمو گذاشتی بالا تخت زود باش در بیارش از من انکار از اون اصرار خلاصه بازور مجبورم کرد گوشیرو در بیارم دستم پوستش رفت با سیخ در آوردمش به جا تشکر بازهم  توپید خلاصه دعوا بالاگرفت چون نزدیک پریودمم بود وبی خوابی ودل پری که از قبل داشتم کوتاه نیومدم وصدامون ساختمون رو برداشت کشید به کتک کاری حتی دم در خونه تو راه پله همدیگرو میزدیم شوهرم اومد تو یعنی قشنگ یه ساعت دعوا کردیم وحرفی نموند بهم بزنیم بعدم گذاشت رفت ولی من هنوز حرصم نخوابیده بود هول وهوش ساعت ۱۰/۵ دوباره خوابم برد با گریه البته ساعت ۱ خواهرم زنگ زد به گوشیم من خواب آلو وعصبی گوشی رو سایلنت کردم بعدم خاموش کردم رفتم تلفن خونه روهم کشیدم

حالا دیشب خواهرم تو چت گفت که در خونمون بوده وزنگ زده برنداشتم با حالت دلخوری کلا ناراحت شده کلا این خواهرم خیلی خونمون نمیاد شانس من اون روز اومده راهشم دوره ولی اگه شب قبلش تک زنگ میزد خبر میداد اینجور نمیشد حالا چیکار کنم همینارو بگم بهش 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میگفتی خونه نبودم دیگه ...من که از مهمون سرزده متنفرم آخه بابا شاید یکی اصلا تو حمومه میای دم در چه ...

دقیقا همین پیش اومد برام 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.

منم بدم میادازمهمون سرزده حتی برادوساعت بعدازظهزبخوادبیاد

مهمون نوازم ولی دلم میخوادهمیشه همه چی تموم باشه توپذیرایی یاوقتم ازادبلشه اینطوری معذبم

وخدایی که بشدت کافیست
2706