1464
1482
عنوان

اقامت در آلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 25 پست

اما کلا با ورود بی رویه پناهنده ها تو سالهای اخیر، دیگه خارجی ها رو بیشتر به چشم پناهنده می بینن که اومدن بخورن و بخوابن و از دولت پول مفت بگیرن، به این دلیل رفتارشون بدتر شده. 

و از کسانی که اونجا هستن میپرسم اگه من روسری داشته باشم برخوردشون چطوریه؟ کلا اهل نژاد پرستی نیستن؟

من المانم به روسری کاری ندارن ولی بعضی جاها با روسری برای کار قبول نمیکنن

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه ؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد   

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

هيچ كس از ايراني ها نژاد پرست تر نيست! به روسري كار ندارن، خوششون نمياد ولي سطح فرهنگ انقدر بالاست كه حتي نگاه نميكنن و به عقايد مختلف احترام ميذارن. بچه ها اينجا به سرعت راه ميافتن نگران نباشين. خودتون اگر انگليسي بلد باشين دستتون جلو هست، چون  تقريبا متوجه ميشن. ولي شروع كنيد تو ايران برين كلاس الماني. بعد هم تو المان كلاس ميريد و كامل ياد ميگيرين

1484
تا شهریور ۹۹ اما فقط یه آشنا اونجا داریم خودمم به خانوادم وابسته ام خیلی دو دلم میتر ...

من هشت ساله اینجام تو المان بچه ها رو از همون اول میبرن مدرسه و زبان المانی یاد میدن مطمین باش خیلی زود با محیط جدید. متچ میشن ولی باید خودت زبانتو هم قوی کنی اکثرا اینجا با والدین که زبان بلد نیستن مشکل دارن