1596
1578

اگرهم بازباشه نمیتونی برید

خونتون کجاست

اصلا ماشین نیست

مالک افتاد زمین تیغ ولی دست علی است بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

چرا باید بسته باشه نه جمعه اس نه تعطیلی رسمی.

فقط تو نی نی سایته از صب تعطیلی رسمی برپاست😃

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

دانشگاه ما که انقلابه 

همه ی استادا اعلام‌کردن نمیان 

میخواستیم بریمم نمیشه بسکه شلوغه

کاربری قبلیم ترکید 😐                                               وزن اولیه:۹۴⬅️۷۵  هدف:۶۸
1546
1432
چرا باید بسته باشه نه جمعه اس نه تعطیلی رسمی. فقط تو نی نی سایته از صب تعطیلی رسمی برپاست😃

ماشین نیست متاسفانه

خواهرم منم ازکلاس داره پیاده میاد مسیر40دقیقه

مالک افتاد زمین تیغ ولی دست علی است بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

مگه اس ام اس نیومد براتون؟ 

من که فارغ التحصیل شدم از اونجا همچنان بهم صبح اس ام اس اومد امروز تعطیله دانشگاه!

من از تبار زن‌های تکراری نیستم، من از نسل همان تافته‌ی جدا بافته‌ام😌
من رفتم تعطیل بود... ساعت ۶ عصر باز کلاس دارم بنظرتون اون ساعتم تعطیله یا اوضاع بهتر شده؟

بدترمیشه دوستم

1563
مکاشین نیست متاسفانه خواهرم منم ازکلاس داره پیاده میاد مسیر40دقیقه

بخاطر برف؟

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
بخاطر برف؟

خیر

قابل توجه دانشجویان گرامی:

با توجه به بارش شدید برف و مسدود بودن مسیرهای منتهی به واحد علوم و تحقیقات،کلیه کلاس های آموزشی، امروز شنبه مورخ 98/08/25 تعطیل می باشد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

من از تبار زن‌های تکراری نیستم، من از نسل همان تافته‌ی جدا بافته‌ام😌
1480