2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا ..بدیشم اینه ک معتاد این سایتم 

خیلی خوبه خدایی ،من خیلی تنهام اینجا حس میکنم یه عالمه دوست دارم یه مدت جو سایت خیلی بد بود منم نزدیک ده ماه نیومدم همه دعوا میکردم ولی این یه ماه که باز مرتب میام خیلی دوست دارم جوش رو

2728

فردا تولد واقعی  منه ولی کسی بهم تبریک نمیگه شوهرم ک اصلا یادش نبووود من ۲۶ شوهرم ۲۸ خودم بهش گفتم ۲۷ تولد بگیریم برا دوتامون اونم گفت دلت خوشه داری اعیونی زندگی میکنی .منم میخوام کیک بپزم و ررا خودم فردا شب تولد بگیرم .اوهوم .مگه من چمه .

پ.ن هرسال ۲۷ میگرفتیم امسال یکم وضعمون خرابههههه

گلم من منفجر شدم این لینک زیارت عاشورامه بیا اینجا جهت ادامه پیامی چیزی بزارین چون تگ نمی شید گلم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4612341/بقییه-ختم-زیارت-عاشورام

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5382567/نی-نی-یار-بیا?postId=164257162

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا