2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بگوبنزین گرونه بانفت آتیش بزن

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2714

می خواستم برم واسه اعتراض.اماتواینستا دیدم مریم رجوی از معترضین حمایت کرده نظرم عوض شد.همینا باعث اشوب واتیش زدن ودرگیری با سرباز بدبخت میشن، کی ما می فهمیم چه کسی دلسوزمونه کی دنبال منفعت خودش؟نمی دونم واقعا،باز یه عده ازاین شلوغیا واسه خودشون ماهی گیری می کنن این اعتراضاتم به جایی نمی رسه دوباره همون اش وهمون کاسه

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

تو محلمون همه تو ماشینای خاموش نشستن

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2706