1608
1609

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522
8

می خواستم برم واسه اعتراض.اماتواینستا دیدم مریم رجوی از معترضین حمایت کرده نظرم عوض شد.همینا باعث اشوب واتیش زدن ودرگیری با سرباز بدبخت میشن، کی ما می فهمیم چه کسی دلسوزمونه کی دنبال منفعت خودش؟نمی دونم واقعا،باز یه عده ازاین شلوغیا واسه خودشون ماهی گیری می کنن این اعتراضاتم به جایی نمی رسه دوباره همون اش وهمون کاسه

عاقبت مسح جنون، خون به پر و بال کشید💔روضه قاسم ما نیز به گودال کشید(یاقاصم الجبارین)                                                                                                    بی خبر دربزن وسرزده از راه برس،مثل باران بهاری که نمی گوید کی؟!اللهم عجل لولیک الفرج🌹🌹🌹

تو محلمون همه تو ماشینای خاموش نشستن

نامه ی من به دختر عزیزم :             عزیزم هیچوقت سعی نکن منو بپیچونی  چون خودم تموم این راه هارو رفتم      هرچه قدر آدم هارا میشناسی بیشتر به حضرت سلیمان حق میدی  که چرا میرفت با یه مشت گاو و گوسفند درد دل میکرد  
1563
آیا شما در کشور قم ساکن هستید؟

من درکشورقم  ساکن هستم✌😁اما اینجاهم صبح شلوغ بود البته اتیش زدنی درکارنبوداا

عاقبت مسح جنون، خون به پر و بال کشید💔روضه قاسم ما نیز به گودال کشید(یاقاصم الجبارین)                                                                                                    بی خبر دربزن وسرزده از راه برس،مثل باران بهاری که نمی گوید کی؟!اللهم عجل لولیک الفرج🌹🌹🌹

چند تا دیوونه تو سایت از صبح هی میگن اعتراض درست بکنید... 😀

خواستم بپرسم یا تاپیک قفل بود یا تعطیل می شد، که اعتراض درست چطوریه؟ به مردم بگن خب!

مگه کارگرها نرفتن تو خیابون وایسادن برای حقوقشون، فقط تجمع کردن و اعتراض حتی بدون یک کلمه فحش... همه شون دستگیر شدن

1611