2733
2734
عنوان

چقدر بیشعور چقدر نفهم چقدر ....

1190 بازدید | 35 پست

مادرشوهرم میگه اگه بدونم بچه فلانی (شوهرم)شبیه خودش میشه حاضرم خرجشو خودم بدم ولی شما همین فردا بچه دار بشید یعنی شبیه من نشه

خاک تو سرش 

دعا کنه عروس بعدیش خوشگلیش شبیه من بشه 

میاد واسه من زرزر میکنه 

کل فامیل میترا از دهنشون نمیوفته 

چقدر ادم میتونه حسود باشه 

زشت دختر خودشه نکبت

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنزین بریر روش آتیشش بزن

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

وا عجب آدمی...

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738

خدا نگه داره بابا ی بچتو مگر محتاجید ک اون خرج بده

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

چیشده??

یعنی گفته شما قیافت خوب نیست??

حرص نخور خب شعورش در همین حده

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  
2706