2737
2734
عنوان

خیانت

418 بازدید | 10 پست

وقتی به تو خیانت می کنند؛انگار بازوهایت را قطع کرده اند،می توانی آنها را ببخشیاما نمی توانیدر آغوششان بگیری...

خیلی ها به من میگن خب بهزاد بهت خیانت کرد که کرد، توام یک روزی با مهرداد بودی...

اما بخدا گذشته ی بهزاد اصلا برام مهم نیست و هیچوقتم دنبال فهمیدنش نبودم، من میگم آدم وقتی با یک نفر یه رابطه رو شروع میکنه نباید با کس دیگه هم باشه

اگر از رابطش راضی نیست تمومش کنه و بره سراغ زندگیش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هنوزم ادمایی هستن که بیان تو زندگی ادمو وفادار باشن؟

خیلی از دوستام خودشون آدمای وفاداری نیستن اما شوهراشون مثل آدم دارن زندگیشونو میکنن

طرف به شوهرش میگه میره باشگاه بعد با دوست پسرش میره بیرون

بعدش که برمیگرده شوهره هم خونه رو تمیز کرده هم شام درست کرده. اونوقت منه بدبخت شوهرم ۲ ماه تمام ولم کرده بود...

2728
خیلی از دوستام خودشون آدمای وفاداری نیستن اما شوهراشون مثل آدم دارن زندگیشونو میکنن طرف به شوهرش می ...

به نظر مشکل خود  ما زناییم من الان دخترم اگه با یه مرد زن دار رابطه داشته باشم زندگی اش رو بهم میریزم

فردا پس فردا که ازدواج کردم همون هم سر خودم میاد

زرین دام : ارائه گوسفند،بوقلمون،مرغ،شتر،گاو و .... و ذبح در محل با قصاب مجرب 02144341457

ببخش تا یجایی تو زندگیت توهم بخشیده بشی .

من شوهرمو بخشیدم نه یبار نه دوبار چنبار .روزی شد که من خطا کردم اونجا بود که خداهم دستای منو گرفت وهمیشه به معجزش ایمان دارم

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
2738
ببخش تا یجایی تو زندگیت توهم بخشیده بشی . من شوهرمو بخشیدم نه یبار نه دوبار چنبار .روزی شد که من خط ...

بخشیدمش که دارم ادامه میدم ولی لحظه ای از ذهنم بیرون نمیره و بچه هاام تو پیامهاشون این چیزی که نوشتمو زیاد گفتن، گفتم یه تاپیک بزارم