2726
عنوان

کیا نتیجه گرفتن از گلسیرین

734 بازدید | 23 پست

برای لک صورت و مو

‏کرونا به ما آموخت که حتی زندگی فلاکت‌بار قبلمون هم میتونه یه زمانی حسرت‌ باشه¡¡😔این دنیا همینه چه تو واقعیت چه تو مجازی ۱-دل نبند۲-همه افکارتو بیان نکن ۳-اینو بدون نی،نی،سایتم مثل دنیای واقعیه آدم خوب داره آدم بد داره،مهربون داره‌،بد اخلاق داره اینجا راحت تر از دنیای واقعی دل میشکنن پس۱-دل نبند۲-همه افکارتو بیان نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای درماتیت تاثیر داشت؟

برای من خفیف بود بیشتر توی ابروهامه که ریزش و شوره و خارش داره... همزمان هم شامپوی سلنیوم سولفاید استفاده میکنم. حس میکنم خارش و ریزش ابروم بهتر شده. (توی ابروم هم سرکه میزنم)

برای من خفیف بود بیشتر توی ابروهامه که ریزش و شوره و خارش داره... همزمان هم شامپوی سلنیوم سولفاید اس ...

مال منم تو ابرو و دور ابرومه،شما خیلی ریزش داری؟برای من خیلی زیاده،سلنیوم سولفاید چند درصد میزنی؟ایرانی یا خارجیش؟ببخشید زیاد سوال پرسیدم آخه دقیقا مشکلمون یکیه

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
مال منم تو ابرو و دور ابرومه،شما خیلی ریزش داری؟برای من خیلی زیاده،سلنیوم سولفاید چند درصد میزنی؟ایر ...

عزیزم من خودم تو اینترنت سرچ میکردم خیلی تاپیکهاتو میدیدم. دوست داشتم بپرسم مشکلت حل شده یا نه اما روم نشد... شامپوم ۲.۵ درصده اگه اشتباه نکنم. حالا رفتم خونه میبینم دقیقشو فردا بهت میگم. ابروم هر بار میرفتم آرایشگاه آرایشگره میگفت چقدر خالی شده.. خودم یه روز دقت کردم یکیش رو ۳ دیدم که افتاد... چند روزه دارم سرکه سیب میزنم .. بلفارول میزنم... نلانازول میزنم (زمان بندی کردم اینارو به ابروم میزنم) روزی دو بار هم با شامپو سولفاید میشورم... چند روزه اصلا ندیدم بریزه. حتی توی تاجم پر شده و خارش ابروم خیلی کمتر شده

عزیزم من خودم تو اینترنت سرچ میکردم خیلی تاپیکهاتو میدیدم. دوست داشتم بپرسم مشکلت حل شده یا نه اما ر ...

چقدر خوب خدا رو شکر خوشحال شدم برات،آره عزیزم من سه ساله درگیر این بیماریم خیلی ابروم خالی شده،تار ابروهام از بعد این بیماری خیلی سست شده،آب بهش میخوره میریزه😭😭

چقدر خوب خدا رو شکر خوشحال شدم برات،آره عزیزم من سه ساله درگیر این بیماریم خیلی ابروم خالی شده،تار ا ...

سرکه سیب رو امتحان کردی؟ بلفارول رو چی؟ اگه از ریختنش دائم بترسی که نمیتونی درمانش کنی.

سرکه سیب رو امتحان کردی؟ بلفارول رو چی؟ اگه از ریختنش دائم بترسی که نمیتونی درمانش کنی.

سرکه سیب رو فقط دو بار زدم دیدم که ریخت ادامه ندادم،بلفارول رو روغنش خریدم یک بار زدم باز ریخت ادامه ندادم،ولی شنیدم بلفارول محلولش هم هست فکر کنم محلولش بهتر باشه،آره مشکل من اینه که وحشتناک میریزه میترسم چیزی بهش بزنم

2706