2410
2553
عنوان

دوران بارداریتون چطوری گذشت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8445 بازدید | 318 پست
من ماه اخرم مگه میگذره...نمیتونمم تکون بخورم...دانشگاه هم میرم همه اش استرس دارم...دیروزم تو حموم خو ...

وااای چجوری داتشگاه میری

من‌تکمیل ظرفیت نزدم‌گفتم حتی لعد مرخصی شیردهی میخوام برم ولی یبار‌که باید برم‌برای ثبت نام حالشو نداشتم‌نزدم😂ای ام یک عدد خسته

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماه اخرم مگه میگذره...نمیتونمم تکون بخورم...دانشگاه هم میرم همه اش استرس دارم...دیروزم تو حموم خو ...

وای منم دانشجو بودم سره اولی پدرم در اومد

حالا زایمان کنی پس تکلیف ترمت چی میشه؟

2720
اولی ک عالی گذشت اصلانقهمیدم باردارم بجزس ماه اول ک ویارم شدیدبود ولی دومی پدرم دراومدهرروزیداستان ...

شیر‌به شیر بودی؟بعد توی دومی سرویکست کم بود؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
اخی چرا مواطب نبودی نخوری زمین.شکمت سنگینی میکنه؟

حموم رو میشستم...شوهرم مرد و زنده شد...خدا حفظمون کرد واقعا میترسیدم کیسه ابم بترکه از شوک دو ساعت گریه کردم

اره خیلی سنگین شدم... شکمم عینهو بالن شده

2714
بگو خدا خواسته بچه خدا خواسته خیری درش هست که توی بچه ای که خودمون با برنامه ریزی دنبالشیم نیست🙂

ای باباچه خیری شایددرآینده خیرشوببینم

تمام نه ماه من به گریه گذشت توعمرم انقدگریه نکرده بودم

اندازه ده سال پیرشدم دارم خودموهمش سرزش میکنم چراسفت وسخت جلوگیری نکردم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
وای منم دانشجو بودم سره اولی پدرم در اومد حالا زایمان کنی پس تکلیف ترمت چی میشه؟

مرخصی زایمان و شیردهی روی هم ۵ ترم شده قانون جدیده😀

وااای چجوری داتشگاه میری من‌تکمیل ظرفیت نزدم‌گفتم حتی لعد مرخصی شیردهی میخوام برم ولی یبار‌که باید ...

برا قبولی ارشدم خیلی زحمت کشیدم...الانم ترم اخرم...همسرم نذاشت مرخصی بگیرم.

شیر‌به شیر بودی؟بعد توی دومی سرویکست کم بود؟

نه اتفاقابافاصله ۶سال باردارشدم 

اولی رو۲۷دومی رو۳۳بدنیااوردم 

جفتم پابین بوددردداشتم تاهفته ۳۲خوابیدم رفت بالاولی بعداون بندناف پیچیددورگردنش ۳۷هفته درش اوردم 

وخدایی که بشدت کافیست
2706