2733
2734

شوهرم من پدر و مادر نداره همين خواهر برادر داره رابطشون باهم زياد خوب نيست مخصوصا با برادرش از وقتي زن گرفته زماني كه من زايمان كردم فقط تو بيمارستان اومد جاريم با شوهرش الان پسرم خفت ماهشه هنوز نديدنش نه زنگ زدن خواهرشوهرمم دوبار فقط ديدتش كلا ادم هاي با محبتي نيستا ولي از يه طرفيم دلم نميخواد پسرم رابطش با خانواده پدريش قطع باشه حالا به نظرتون خواهر شوهر تنها رو دعوت كنم يا با جاري يا هيچكدام؟؟😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من‌باشم دعوت نمیکنم

ولی اگه دوست داری رابطه برقرار کنی دوتاشونو دعوت کن اگه اومدن و خوب بودن رابطه کن اگه دیدی بی محبتن دیگ‌دعوت نکن

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
2738

اها از به طرفيم ميترسم برادرشوهرم دعوتمون رو قبول نكنه چون كلا از وقتي زن گرفته رابطشو با همه قطع كرده با شوهرمم خوب نيست اصلا زنشم همش واسم بيخودي پشت چشم نازك ميكنه😁😁

شوهرم اصلا دلش نميخواد رفت امد كنه باهاشون

پس کاری رو بکن ک شوهرت دوس داره

رابطه نداشته باشه خب مهم نیس

من خودم از بچگی سره جمع سه بار خانواده مادریمو ندیدم هیچ عقده و کمبودی ام ندارم هیچ تمایلی ام ندارم ببینمشون

اموزش زبان ترکی استانبولی میدم،اگر دوست داری این زبان زیبا رو یاد بگیری بهم درخواست دوستی بده.
2706