2737
2734
عنوان

خانه دارا ؟خوش به حالتون

824 بازدید | 66 پست

والا تو این هوای سرد خ سخته زود بلند شدن و شلوغی مترو و خستگی و...

خوشبحالتون خانه دار ها 😣

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

اصلا فکرشم نکن تو خونه یک هفته خوبه بقیش عذابه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تجربه هر دوتاش دارم و صد در صد ترجیحم کار کردنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728
حوش به حال خودت وقتی آخر ماه حقوقتو میریزن به حسابت

چه فایده .صرف زخم های زندگی و اینا میشه .مگه برا خودم خرج میشه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

خونه داری هم سختی داره . من کم کم ضد اجتماعی شدم . حوصله آدما رو ندارم

قبلا که سر کار میرفتم خوشحال تر بودم و دستم تو جیبم بود . 

هر کاری سختی خودشو داره عزیزم ناراحت نباش

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤

اگه حامله نبودم،منم الان تومتروبودم...ادمی که بیرون کارکنه وقتی خونه بمونه مریص میشه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
چه فایده .صرف زخم های زندگی و اینا میشه .مگه برا خودم خرج میشه

خب ببین الان من برا زخمام هم پول ندارم .‌ از بس رزومه فرستادم کلافم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
2706