2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مبارکه عزیزم، عکس نزاشتی ولی بازم مبارکه، هیچ وقت یادم نمیره روزی که حامله شدم شبش خواب دیدم بی بی چک منفیه صبح ساعت 7 ازخواب پریدم بدو رفتم بی بیچک زدم در کمال ناباوری دیدم مثبته😜خیلی خوب بود یادش بخیر ایشالا قسمت همه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

وای انشاءالله این حس خوب قسمت همه منتظرا بشه،من حسم میگفت یه خبرایی هست ولی لک داشتم یک روز که امروز قطع شده،ممنونم از همگی😍😍😍😍 خدا به هممون نی نی های سالم و صالح و خوشمل بده الهی

2728
وای مبارکه عزیزم، عکس نزاشتی ولی بازم مبارکه، هیچ وقت یادم نمیره روزی که حامله شدم شبش خواب دیدم بی ...

ببخشید همین الان فهمیدم مثبت شده داشتم ذوق میکردم،عکسه هم عجله ای گرفتم

2738

ممنون عزیزان بابت تبریک و دعاهای قشنگتون،حالا برم صبونه بخورم برم آزمایش و اماده شم واسه جشن سورپرایز همسرم،وای اگه بفهمه دیوونه میشه از خوشحالی،مخصوصا که دیروز فکر کردم پری شدم بهش گفتم خیلی غصه خورد و رفت سر نماز دعا

وای انشاءالله این حس خوب قسمت همه منتظرا بشه،من حسم میگفت یه خبرایی هست ولی لک داشتم یک روز که امروز ...

تبریک میگم عزیزم.منم دیروز صبح یه بی بی زدم بعد یه ساعت مثبت شد.امروز زدم نیم ساعته مثبت شد!گیج شدم....برا منم دعا کن

مبارکه 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706