2726
عنوان

مهد کودک برای بچه سه ساله😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 28 پست
اینا توصیه برابقیه هست خودشون بچه هاشونو نمیذارن بچه سه ساله هنوزکوچیکه نیازب ب مادرداره احساس امنیت ...

اصلا حرف هایی که میزنین علمی نیست

اضطراب جدایی از مادر بین ۶ تا ۱۸ ماهگیه

بچه از بعد دو سال سالم تره با همسن های خودش باشه تا بزرگسالان و در قالب گروه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه من ک هی گفتن بچتوبده این واون بهت وابسته نشه پدرتودرمیاره بعدا یه نفرگفت انقدپیش خودت نگهش دا ...

من بچه دوم هست بچه اولم رو به قول شما اینقده بغل کردم و چسبیدم بهش واسه پیش دبستانی تا دوهفته نتونست کنار بیاد گفتم این دومی رو اینجور نکنم حالا الان خودم سختمه

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
اصلا حرف هایی که میزنین علمی نیست اضطراب جدایی از مادر بین ۶ تا ۱۸ ماهگیه بچه از بعد دو سال سالم ت ...

اره وقتی پیش بچه ها میره دیگه من رو فراموش میکنه اما گاهی به نگا میکنه که من باشم

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
2728
بچه باید از دو سالگی وارد محیط اموزشی و بودن با بچه های دیگه بشه همین الانشم دیر شده خودخواهیه به ...

اره قبول دارم 😳😳😳😳سختمه میترسم سرش داد بزنن یا دعواش کنن 😣

اره وقتی پیش بچه ها میره دیگه من رو فراموش میکنه اما گاهی به نگا میکنه که من باشم

بچه بین ۶ ماهگی تا ۱۸  ماهگی توانایی به یاد اوردن رو به اون صورت نداره

واسه همین میگن دچار اضطراب میشه وقتی مادرش نیست چون فکر میکنه واسه همیشه رفته

اما بعدش توانایی این رو دارن که تشخیص بدن نبودن مادر پدر به معنای نبودن همیشگیشون نیست و حتما برمیگردن، واسه همین بازی قایم موشک میگن خیلی برای بچه خوبه، چون یادش میده نبودن دلیل بر نبودن نیست

واسه همین بعد این سن بچه ها میتونن و باید برن توی محیط اموزشی و سرگرم بازی شن با همسن و سال های خودشون، این بهترینه براشون، مطمین باش

بچه بین ۶ ماهگی تا ۱۸  ماهگی توانایی به یاد اوردن رو به اون صورت نداره واسه همین میگن دچار اضط ...

ممنون عزیزم راست میگی باید با خودم کنار بیام 😍😍😍

الان حرف خودتون خیلی علمیه بعدم من حرف ازاضطراب جدایی نزدم 

گفتین نیاز به مادر داره اخساس امنیت نداره

در صورتی که اینجوری نیست

این احساس تا ۱۸ ماهگی ماکسیمم دو سالکی تو بچه هست

اگه بیشتر باشه یه چیز غلطه

من چون باردارم دارم منبع های علمی رو مطالعه میکنم

چیزی بود که از منابع علمی یاد کرفتم