2726
عنوان

مهد کودک برای بچه سه ساله😭😭

1896 بازدید | 28 پست

پسرم تازه سه سالش تموم  شده بزارم مهد.رفتم یه مهد دیدم همه چیزش خوبه اما سختمه خودم که پسرم رو بزارم میترسم اذیت بشه اما چیزای خوب زیاد داره نمیدونم چیکار کم دلم راضی نمیشه اما از اون طرف چیزای خوب یاد میگیره  به نظرتون چی کنم 😓😓😓😓😓😓😓😓😓😔 خیلی سختمه یا بزارم سال اینده اما فکر کنم دارم از روبرو شدن به شرایط فرار میکنم 😢😢

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

سلام 

میتونین زمان کمی رو بفرستین مهد 

هم  شما ناراحت نمیشین هم. بچه آمادگی پیدا میکنه 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر شاغل نیستی چرا میخوای بذاریش مهد؟بچه سختش میشه مثلا صبح ها بیدار بشه ،یه سری چیزا خودت بهش یاد بده.کتاب داستان بخر خودت براش با زبون کودکانه بخون.شعرهای کودکانه باهم بخونید.بچه ها زود یادمیگیرن.بازی های فکری انجام بدین ،دیگه میتونید نقاشی هم بکشید باهم.خمیربازی و کلی کارای دیگه.

توروخدابچه هاتونو انقدزودمهدنذارین بعدا ک مدرسه میرن خسته میشن وتکراریه براشون ماهاک شش سالگی رفتیم ...

اخه میخام وابستگیش کم بشه نمیدونم حرف شماهم  تو ذهنم هست گیر کردم 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
حتما بزار. من دخترم کوچیکه ولی تا جایی که مطالعه کردم باید بعد دو سالگی کم کم بچه ها وارد جامعه خارج ...

منم همین رو خوندم میترسم براش کم بزارم اما حس مزخرف خودم نمیزاره 

یک روز در میون بذار ..یا اگه هزینه ش برات مهم نیست ساعتی ببر بذار

اره اینم خوبه به قول دوستمون میخام یاد بگیره تو جامعه باشه اما زمانش خیلی نباشه انگار ارومم میکنه

والا تو کودک شو که میگفت سه سال ب بعد بذارید مهد 🤔

اینا توصیه برابقیه هست خودشون بچه هاشونو نمیذارن بچه سه ساله هنوزکوچیکه نیازب ب مادرداره احساس امنیت نداره من خودم هنوز نیاز ب مامانم دارم چ برسه ب اونا تازه ب نظرم الان سن تربیتش هست انگاربچتومیدی یکی دیگه تربیت کنه عزیزم

اره اینم خوبه به قول دوستمون میخام یاد بگیره تو جامعه باشه اما زمانش خیلی نباشه انگار ارومم میکنه

اره از کم شروع کن. روز های اول اصلا تنها نذار اول تو اتاق کنارش باش روز بعد  از دور ببین.  بعد تو حیاط منتظر باش. بعد که عادت کرد برو خونه. کلا دو سه ساعت کنار بچه هآ باشه خیلی براش خوبه.

اخه میخام وابستگیش کم بشه نمیدونم حرف شماهم  تو ذهنم هست گیر کردم

قرار نیست تو مهد به بچه ها فشاری وارد بشه که بعدا زده بشن، اونجا همه چیز با بازیه

سه سال سن مناسبیه واسه مهد، بزرگتر بشه دیگه وابستگی خیییلی شدیده و سختش میشه، سه روز در هفته ببرش، یه روز درمیون مثلا

کاش پسر منم زودتر سه سالش بشه از پرستار بگیرمش ببرمش مهد

اخه میخام وابستگیش کم بشه نمیدونم حرف شماهم  تو ذهنم هست گیر کردم

اشتباه من ک هی گفتن بچتوبده این واون بهت وابسته نشه پدرتودرمیاره بعدا یه نفرگفت انقدپیش خودت نگهش دازوبغلش کن ک ازت زده بشه واقعا هم درست میگفت بچه روبفرستی توجانعه ک اشنابشه من که قبول ندارم توجامعه فقط بدی یادش میدن 

2706