1507
1411

شبا سرفه های شدیییییییید میکنه انقد که بالا میاره ،یه ساعت پیشم بیدار شد شدیددددددددد سرفه کرد انقد اوق زد بالا اورد تقریبا نیم ساعت بالا اورد،دکتر بردم خوب نشد ، توروخدا میدونید چیه ، رفلاکسه؟عفونته؟ویروسه؟شبا چند بارم شیر میخوره پاستوریزه ،شوهرم میگه از شیره چون سنگینه بالا میاره شب 😭😭😭😭😭😭😭😭

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

چند وقتشه؟؟؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
1436

چند وقتشه؟ شاید به شیر حساسیت داره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

احتمالا آلرژی داره اگه تست آلرژی ببریش خیلی خوبه.حتما ببرش یه متخصص آسم و آلرژی.کدوم شهری؟

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود

شیر رو یه هفته قطع کن ببین چطور میشه سرفه هاش.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
1485
21ماهشه،تقریبا 5روزه

بالااوردنش ک بخاطر سردی شیره بعدش بهش گزمیجات بده حجم شیرمصرفیشم کم کن معده کوچولوش اذیت نشه عزیزم برای سرفه هاشم ک ازاین شربت گیاهیی ک داروخانه ها میفروشن بگیرضدسرفه هستش انشالله ک خوب میشه 

تهرانم

شایدم به خاطر آلودگی هوا اینجور شده.اما حتما یه سرچی بکن و یه فوق تخصص آسم و آلرژی خوب پیدا کن و برو پیشش.یه تست آلرژی که بگیره مشکلشو میفهمه و الکی دارو بهش نمیدن

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
1403
حالا امروز بازم میبرم پیش یه دکتر دیگه ، نمیدونم چشه به خدا 😢😢😢😢

عزیزم حساسیته به نظرم

اگه فقط شبهاست که رفلاکسه که لبنیات باعث افزایش رفلاکس میشه پس باید شیر رو حذف کنی.

بعد از یه هفته توی روز بده قبل خواب نده ببین چطوریه.

21ماهشه،تقریبا 5روزه

عزیزم به نظر من ۱_ شیر پاستوریزه دیگه بهش نده فعلا.

۲_ شبا سرشو از حد معمول یکم بیشتر بالاتر بزار.

۳_ اگه تهرانی آدرس یه پزشک فوق العاده خوب مخصوص نوزادان و اطفال بهت بگم

برای حاجت رواشدنم یه صلوات میفرستین.ممنون🌹🌹
خیلییییییییییی شیر میخوره تقریبا 1ونیم بطری هرروز 

زیاده عزیز.

حداقل با نباتی عسلی چیزی قاطی کن.مقدارشو کم کن.اب بریز سرش.

کم خونی میگیره اینجورکه.

1508