2703
2553
عنوان

چطور با دختر یک سال و نیم م برخورد کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 19 پست

امکان داره که بیش فعالی داشته باشه، با یه روانشناس حرف بزنی بد نیست، به خواسته های نامعقولش کاملا بی توجهی کن، بچه ها بخاطر جلب توجه یا مثلا برای اینکه بخوان به خواسته هاشون برسن شروع به گریه زاری میکنن،، وقتی میبینه که با گریه به همه چیز میرسه تکرار میکنه، سعی کن بعضی وقتا باهاش کاملا جدی باشی. و در مواقعی که ارومه بهش محبت کنی، برای کارای خوب که انجام میده بهش پاداش بده تا تقویت بشه.

رفتارای اون طبیعیه اما شما نه

یه جاهایی زیاد به دلش راه اومدید، قرار نیست بچه رو گریه بدید اما قرارم نیست هرچی خواست انجام بده اجازه بدید. جایی که میدونید خطرناکه یا خسارت میزنه به حرفش گوش نکنید. از محیط خارجش کنید و حواسش رو به چیز دیگه پرت کنید. نشد هم از یه مقدار گریه اتفاقی نمیفته، چند بار ببینه گریه نتیجه نمیده گریه هاش کمتر میشه به مرور، اینجوری قطعا تبدیل میشه به یه بچه لوس که نه خودتون از پسش برمیاید و نه اطرافیان میتونن تحملش کنن

یه قاعده هم یادت باشه که یه روانشناس به من یاد داد، یا با بچه وارد جنگ و تقابل نشو یا اگر کردی ازش پیروز بیرون بیا، اگه سر یه چیزی گفتی نه دبگه خودشم کشت نه، به باباشم گفت نه، باید قاطعیت شما رو درک کنه وگرنه هر روز برای رسیدن به خواستش کولی بازی درآوردن رو بدتر میکنه. اگر میدونی سر چیزی تسلیم میشی از اول نه نگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در مقابل بچه ات قاطعیت داشته باش اما خیلی خیلی مهربون باش زیاد بغلش کن اما اگه خواسته اش نابجاس انجام نده همش کارای خوبی که میکنه رو بهش بگو خیلی از این کارت خوشم اومد .. بچه ها زرنگ هستن خوب میفهمنچزور پدر و مادر و به چالش بکشونن. 

2720