2726

من همین یه دونه بچه رو دارم ولی یه مدته خیلی اذیت می کنه خیلی شلوغه. سعی می کنم کم نیاریم و پا به پاش بازی می کنیم ولی الان یه مدت شده کارهایی می کنه مثلا الان چند روزه همش مسواک ما رو می خواد به دهنش بزنه وقتی ندم خودش رو از گریه هلاک می کنه، آشپزخانه غذا نمی خوره می برم سالن اونجا هم نمی ذاره من بدم دیروز یه کاسه سوپ رو اول رو خودش بعد رو من بعد رو فرش ریخت. منم ناراحت شدم هیچی نگفتم وسایل رو جمع کردم رفتم اسکاش بیارم تمیز کنم متوجه ناراحتی من شد شروع کرد گریه و دنبال من آمدن منم بهش توجه نکردم خودش رو هلاک کرد تا من تمیز کردم بعد که بغلش کردم هق هق می کرد نیم ساعت از بغلم پایین نیامد تا خوابش برد دلم کباب شد براش.  نشستم گریه کردم. شوهرم گفت خیلی بی رحمی نکن بچه ست از نفهمی کرده با این رفتار تو بدتر میشه. هر روز بیرون بره یه اسباب بازی می خواد ولی بعد زود فراموش می کنه تو خونه دست نمیزنه یا سریع پرت می کنه خراب ش می کنه. پریروز از خونه صاحبخانه م یه ماشین برداشت خانم ش گفت ببر بعدا بیار. تا آومد خونه، زد آونو شکست. الان همش دنبال آون مدل ماشینم تا براشون بخرم ولی نیست چون اونا قدیم برای نوه شون خریده بودند خیلی هم گرونه. شوهرم خیلی برای اسباب بازی هزینه می کنه الان یه اتاق پر شده بیشتر هم توپ و ماشین  دوست داره. 

تو خیابان از کاسکه پایین میاد می خواد رآه بره دست ما رو ول می کنه بعد میاد ما رو هل می ده یعنی شما نیایید بعد می دوه. بغل کنی گریه می کنه. خیلی می ترسم خدای نکرده چیزی ش بشه. با پدرش اصلا خوب نیست باهاش بازی می کنه ولی منم باید باشم نباشم تنهااونو قبول نداره. من حق دستشویی رفتن ندارم برم باید حتما ببرم رو پام بشونم. و گرنه همش گریه می کنه. یه کار جدید تو این سرما یاد گرفته رو صندلی وامیسته آب دستشویی رو باز می کنه مثلا ظرف می شوره همه جاش رو خیس می کنه روزی سه بار لباس عوض می کنه من نمیزارم میره از پدر ش می خواد این کار رو براش بکنم یعنی صندلی بزاره تا این روش بلند شه. می ترسم آخر سینه پهلو بشه آخه همش لباساش خیسه.    

عزیزمی.واقعا بچه ها مادرو از پا در میارن ناخواسته.

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام صبح بخیر. منم دقیقا دخترم یکسال و نیم هست و تمام اینکارو حالا داره انجام میده کم اوردم با جیغ و گریه هاش وقتی چیزیو بخاد و نشه بدم اخرش اعصابم خورد میشه خیلی تلاش میکنم کنترل کنم خودمو 

خدایا منو یه دل سیر ببخش
سلام صبح بخیر. منم دقیقا دخترم یکسال و نیم هست و تمام اینکارو حالا داره انجام میده کم اوردم با جیغ و ...

پس همه بچه ها همینن. من دیروز فکر می کردم برم پیش روانشناس، آخه چرا اینقدر شلوغه. البته من فکر می کنم گریه ش به خاطر آینه که خیلی نمی تونن حرف بزنند از اینکه ما نمی فهمیم ناراحت میشن.

عزیز دلم اون داره بحران یک ونیم سالگی رو طی میکنه.یه چیزی مثل بلوغه.

باید باهاش کنار بیای تا تموم بشه.۲سالش بشه میشه همون عشق مامان.

اذیتش نکن باهاش راه بیا.به چشم یه مریض بهش نگاه کن که بهونه میگیره.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
عزیز دلم اون داره بحران یک ونیم سالگی رو طی میکنه.یه چیزی مثل بلوغه. باید باهاش کنار بیای تا تموم ب ...

بحران یک و نیم سالگی! واقعا هست برم در موردش مطالعه کنم خوب شد گفتی. تشکر

بحران یک و نیم سالگی! واقعا هست برم در موردش مطالعه کنم خوب شد گفتی. تشکر

بله گلم برو مطالعه کن.واسم دعا کن

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
پس همه بچه ها همینن. من دیروز فکر می کردم برم پیش روانشناس، آخه چرا اینقدر شلوغه. البته من فکر می کن ...

سر گوشی خیلی گریه میکنه هی میگه دَدِ هرچی میارم باز میگه ن خدا صبر بده منکه دخترم دیوانم کرده لج میکنه غذا نمیخوره گاهی فقط میخای اب بریزه رو فرش یا غذاشو و تا نریزه دس برنمیداره یا شیشه شیرشو خالی کنه رو پاش... خونمون ترکیده 

خدایا منو یه دل سیر ببخش
سر گوشی خیلی گریه میکنه هی میگه دَدِ هرچی میارم باز میگه ن خدا صبر بده منکه دخترم دیوانم کرده لج میک ...

خونه رو نگو، خوبه کسی خونه ما نمیاد و گرنه جا برای نشستن نیست. باور کن لج نمی کنه یه چیزی می خواد ما نمی فهمیم هی تکرار می کنه تا ما بفهمیم. خدا کنه زودتر حرف بزنند. درخواست شون رو راحت مطرح کنند.

2706