2737
2734
انشاالله خدا کمکت کن وهرچی صلاح همون برات پیش بیاد چراطلاق دیگه راهی نبود

مرسي عزيزم نه عزيزم اين اخرين راه بود و خوشحالم از انتخابي كردم بنظرم اين درسترين انتخابم بوده 

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم انشاءلله برا شمام هرچی خیره پیش بیاد و از این به بعدِ زندگیت در آرامش و خوشبخت باشی🌹

امين 🙏

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
2728
مرسي عزيزم نه عزيزم اين اخرين راه بود و خوشحالم از انتخابي كردم بنظرم اين درسترين انتخابم بوده 

پ سختی خیلی کشیدی😔خدابزرگ اصلا یه درصدناراحت نباشی

حافظ قران هستم!دوفرشته دارم مهرساوپارسا نزدیک۶و۴سالشون😍❤!!خدایامرسی بابت همه چی
الان پشیمون نیستی؟یادش نمیوفتی؟حست چیه؟

خیلی دلتنگش میشم خیلی.سخته مخصوصا ماه های اول.حس پشیمونی ندارم اما تا دلت بخواد از دلتنگی گریه میکنم

🙏 یکی همیشه هست که عاشق و مراقب منه 🙏😍🍁
به قول دوستمون جدایی بعضی وقتام برد محسوب میشه 

سلام عزیزم خوبی؟؟

حال و احوالت چطوره؟؟

از هسره سابقت خبر داری؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2738

آره امشب تو خواب دلم پر غصه بود گفتم چرا شهر و پدر مادرم ول کردم  اومدم شهر غریب ازدواج کردم ... شبش خیلی دلگیر بودم از شوهرم و همه ی فا میلاش و شهرش متنفر بودم .. همینطوری الکیا بی دلیل دلم فقط خونه بابامو و خواهرامو میخواست ک بریم بیرون خوش بگذرونیم بگیم بخندیم ...

سلام عزیزم خوبی؟؟ حال و احوالت چطوره؟؟ از هسره سابقت خبر داری؟؟

سلام عزیزمم خوبم خودت خوبی؟

از همسر سابقم هم آره هم نه یعنی خودم پیگیرش نیستم دیگه اصلا برام اهمیتی نداره ولی خب بی خبرم نیستم، شما چه خبر چیکار کردی؟

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزمم خوبم خودت خوبی؟ از همسر سابقم هم آره هم نه یعنی خودم پیگیرش نیستم دیگه اصلا برام اهمیتی ...

منم خوبم‌مرسی

من هیچ خبری ازش ندارم نمیدونم زندگیش‌چطوره..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706