2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله خیلی زیاد

چه خوب پس من کاربریتونو اد میکنم اگه میشه قبول کنید 

تا یه تحقیق کنم اگه رمانی دیدم که دوس داشتم سفارش بدم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
چه خوب پس من کاربریتونو اد میکنم اگه میشه قبول کنید  تا یه تحقیق کنم اگه رمانی دیدم که دوس داش ...

باشه خواهش میکنم رمان روانشناسی تاریخی کودک هر کتابی خواست خدمت هستم گلم.

2738
باشه خواهش میکنم رمان روانشناسی تاریخی کودک هر کتابی خواست خدمت هستم گلم.

باشه یه سرچ میکنم ببینم کدوم رمانو دوس دارم سفارش میدم ممنون عزیزم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
باشه یه سرچ میکنم ببینم کدوم رمانو دوس دارم سفارش میدم ممنون عزیزم

خواهش آجی کتابارو که خواستی سرچ کنی بنویس خلاصه ای داستان فلان کتاب که ببینی از سبکش خوشت میاد یا نه گلم به هر حال متشکرم از شما🌺🌸

خواهش آجی کتابارو که خواستی سرچ کنی بنویس خلاصه ای داستان فلان کتاب که ببینی از سبکش خوشت میاد یا نه ...

همینکارو میکنم اتفاقا چندروز قبل رفتم تو ارشاد اسلامی کتابا رو تا اخر ابان حراج کردن با ۵۰ درصد تخفیف فقط یه رمان تونستم بخرم کتابای روانشناسی خریدم

رمان هایی که تخفیف داشتن یا خارجی بودن یا کم

همینکارو میکنم اتفاقا چندروز قبل رفتم تو ارشاد اسلامی کتابا رو تا اخر ابان حراج کردن با ۵۰ درصد تخفی ...

خوب کاری کردی روانشناسی خردی بهتره، اگه در مورد کتابی سوال داشتی شاید بتونم راهنمای کنم کتابا اکثرا سبکا رو میدونم

2706