2737
2739
عنوان

گذشته همسرتون چقد براتون مهمه

408 بازدید | 22 پست

اگه بفهمین قبل شما دو سه تا دوس دختر داشته و با هر کدومشون یکسال اینا دوست بود و رابطه پایداری داشتن ولی اخرش نشد

نمیترسین ازینکه دخترا دوباره بهشون پیام بدن🙁

من به هر چی بخوام میرسم💚

اصلا۳ماه خطش تو گوشیه منه رمز گوشیم میدونه گوشیش فروخته بهم ثابت شده مرد چشم دل پاکیه

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ مردی نیست ک قبل ازدواج دوستی نداشته باشه 

خودمم میدونم ک شوهرم داشته خودمم داشته  شوهرمم میدونه من داشتم برامون مهم نیست چون زندگیمون ب اندازه کافی محکم هست 

دو سه تا ک‌کمه خیلی داشته 

برام مهم نبود و نیست اصلا

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2738

0 درصد 😑 من تو گذشتش نبودم الانش برام مهمه فقط

مواظبِ حرف هایتان باشید، حرف ها گاهی از زباله های هسته ای هم خطر ناک ترند، بعضی هایشان را در هیچ جایِ این کره خاکی نمی توان چال کرد...

نه چون تو گذشته هر کسی این اتفاق افتاده چه مرد چه زن مهم ازین به بعدشونه

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

همه رابطه هاش با دخترا بهم گفته وگفته کارش اشتباه بود یه روز که داشت از سر کار میومد خیلی اتفاقی پشت سرش بودم اصلا متوجه من نبود  دیدم چنتا دخترا دارن بهش امار میدن میخندن اون حلقشو نشون داد بعد روشو بر گردوند از اون جا فهمیدون اصلا واسش مهم نیست

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘

گذشتش چیزی نبود در آینده ... نخوره شرطه😂😂😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706