2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه منظورت ده میلیونه باهاش سهام اپل بخر روزی سه دلار میاد تو حسابت ینی ماهی میشه حدود نود دلار که خوب هم اعتمادش بیشتره نسب ب بانکای رباخوار و زود جوع کن ایران هم پولش خیلی زیاده این بهتربن راهیه که تو اوضاع الان مملکت بنظرم میرسه تازه هی با سودت ک ب دلاره میتونی سهاهای بیشتر بخری و چند برابر کنی سپرده هات رو هرموقعم خواستی برمیداری پولتو  

بازم ببین علایقت چیه و خودت چجوری راحتی ولی ده تومن زود تموم میشه اگرم ادم پولداری هستی که خرج کن حالشو ببر 

اگه منظورت ده میلیونه باهاش سهام اپل بخر روزی سه دلار میاد تو حسابت ینی ماهی میشه حدود نود دلار که خ ...

عزیزم بیشتر توضیح میدی؟؟چجوری باید بخری؟؟من هیچی راجع بهش نمیدونم.۲۰ تومن دارم میخوام‌ماشین بخرم.این سهام‌ک شما میگین چطوره؟؟اگ پولم بیشتر بشه عجله ای برا ماشین خریدن ندارم

میگم چرا میخوای شارژ یا اینترنت همراه اول بخری میگه در حال بروز رسانی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اگه منظورت ده میلیونه باهاش سهام اپل بخر روزی سه دلار میاد تو حسابت ینی ماهی میشه حدود نود دلار که خ ...

اره دیگه میلیون

پس فک کردی ده میلیارده😂😂😂

من از بورس سر درنمیارم

چجوری بیشتر اطلاعات بدست بیارم

2706