2703
2553
عنوان

عمل لابیوپلاستی

277 بازدید | 29 پست

دوستان کسی هست که این عمل را انجام داده باشه ..اگر انجام دادید یا اطلاعی دارید میشه لطفا ی کم توضیح بدید ک عمل خوبیه یا نه ؟کسی هست که انجام داده باشه و راضی باشه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم این عمل به دو صورت انجام میشه. لیزر و جراحی.

لیزر برای افرادیه ک لابیاهای متوسطی دارن یعنی زیاد بزرگ نیست و بافتش تقریبا نازکه. دوره نقاهتش خیلی کمه. بدون درد و خونریزی و بخیه اس.

اما جراحی برای افرادیه ک لابیاهای تقریبا بزرگ دارن ک بافتشون ضخیمه. دوره نقاهتش تقریبا یکماهه و درد و خونریزی و بخیه هم داره.

من جراحی انجام دادم امروز هم روز دوازدهم نقاهتمه. هرسوال دیگه ای داری در خدمتم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2714
چرا عمل کردین ؟ هزینش چقدر شد؟

چونکه من یکم مشکل داشتم. یه طرف از لابیاها بزرگ بود و موقع پوشیدن لباس تنگ و گذاشتن پد بهداشتی اذیت بودم. روی دورچرخه و موتور راحت نبودم ک بشینم. نشستن چندساعت رو صندلی بهم فشار میورد. 

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
عزیزم این عمل به دو صورت انجام میشه. لیزر و جراحی. لیزر برای افرادیه ک لابیاهای متوسطی دارن یعنی زی ...

بخيه ك در هر دو حالت زده ميشه!به هر حال يه تيكه بافت اضافى بريده ميشه حالا اون بافته كم باشه يا زياد در هر صورت برا جلوگيرى از خونريزى بخيه زده ميشه

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
بخيه ك در هر دو حالت زده ميشه!به هر حال يه تيكه بافت اضافى بريده ميشه حالا اون بافته كم باشه يا زياد ...

نه عزیزم نمیزنن. من خودم کلی سوال کردم و تحقیق کردم. میگم ک بافت های خیلی کم و نازک رو با لیزر انجام میدن. مثل برداشتن خال ک با لیزره و بدون بخیه. ولی پماد و دارو میدن و اونم یه دوره کوتاه نقاهت داره. 

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

من عمل کردم.

تب عمل باعث شدبرم زیر تیغ جراحی خام بودم!جوان و احمق مثل خیییلیا.

الان میبینم نیازبع عمل نداشته اصلل.اوناییکه نیاز به عمل داره دکتر خودش میگه بدون اینکه حتی شما بگین یا بپرسین...

2706