2733
2734
عنوان

هک تل گ رام .

132 بازدید | 9 پست

میشه نترکونین لطفا؟

کسی میدونه چجوری میشه تلگرام یکیو هک کرد بدون اینکه رمز گوشیشو داشته باشی که بتونی کدی که میره واسش رو پاک کنی!خیلی مهمه لطفا اگه کسی راه حلی داره بگه حتی توی خصوصی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزيز تلگرام يكى از قويترين سيستمهاى امنيتى رو داره تا جايى كه ٣٠٠ هزار دلار جايزه گذاشته براى كسى كه هك كنه 

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
2728
منظورم دقیقا هک نبود دوستم.بعضیا یسری ترفندا بلدن

يه برنامه هست كه بايد روى گوشيه طرف نصب شه. يعنى بايد گوشى شخص مورد نظر رو داشته باشين تا بتونين توش اون برنامه رو نصب كنين

من مرد هستم و شديداً طرفدار حقوق بانوان چون قهرمان و اسطورهء زندگيم زنى بنام "مادر" بود
بعد منظورتون از پاك كردن كد، كدوم كد هستش؟

وقتی شماره رو توی تلگرام میزنی یه کدی واسه گوشی که خط روی اونه میره که باید بزنی تا بتونی وارد بشی.و یه پیام هم بعدش میره روی تلگرام اون گوشی که یکی با این مشخصات گوشی وارد تلگرام شما شده

2738
يه برنامه هست كه بايد روى گوشيه طرف نصب شه. يعنى بايد گوشى شخص مورد نظر رو داشته باشين تا بتونين توش ...

نه اونکه فکر میکنم واسه واتساپه و نمیخوام طرف مقابل متوجه بشه اصلا