2737
2739
عنوان

خسته شدم از شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 72 پست
خیییلی ممنونم ازتون ❤❤😘😘میرم اگ‌نتونستم پیدا کنم باز مزاحم شما میشم.ممنون از لطفت🙏😘

گلم کاری نکردم مراحمی کتابی خواستی بهتون معرفی کنم بگو میگم خوبه یا نه در زمینه های مختلف.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی تعریف میکنم مسخره میکنه😐

اون موقع که داره غر میزنه توهم پابه پاش غر بزن من تجربه کردم ارومتر میشه ولی وقتی حالش خوبه تعریف کن یا وسط غر زدنات بگو حالا باز خداروشکر تنمون سالمه

2731
پس خودتو بزن ب بیخیالی وقتی غر میزنه خودتو مشغول کن

وای اینجوری بدتر نمیشه؟ من وقتی تو اوج عصبانیت از دست خواهرم حرص میخوردم و میدیدم به هیچ جاش نگرفته و داره تخمه میخوره بیشتر حرص میخوردم. بستگی به اخلاق طرف داره

لابد مشکلات اقتصادی باعث شده اینجوری بشه

میخوای اول یه سرچ بزن شاید دانلودش باشه. من دارمش و چند بار خوندمش ولی به نظر من اونقدرام که میگن جالب نیست. به نظرم بیشتر به درد همون خارجیا میخوره. مثالاش واسه ما خیلی دور از ذهنه به نظرم با اینکه من مطالعات روانشناسی خیلی داشتم و دارم. نمیدونم والا من نظر شخصیمو گفتم

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
اون موقع که داره غر میزنه توهم پابه پاش غر بزن من تجربه کردم ارومتر میشه ولی وقتی حالش خوبه تعریف کن ...

اره دقیقا اگه همراهیش کنم اروم تر میشه ولی مشکل اینجاست من کلا ادم غرغرویی نیستم خیلی سختمه 

2738
پس کتاب: چهار اثر،با ترجمه گیتی خوشدل؟؟؟؟ خیلی ممنونم ک گفتی،عاشق کتابم.و دقیقا الان این موضوع بهم ...

میخوای اول یه سرچ بزن شاید دانلودش باشه. من دارمش و چند بار خوندمش ولی به نظر من اونقدرام که میگن جالب نیست. به نظرم بیشتر به درد همون خارجیا میخوره. مثالاش واسه ما خیلی دور از ذهنه به نظرم با اینکه من مطالعات روانشناسی خیلی داشتم و دارم. نمیدونم والا من نظر شخصیمو گفتم

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

مشکلات مردا خیلی زیاد شده توروخدا درکشون کنید دیگه ما زنا زیاد پاپیچشون نشیم بخدا شوهرم ارزوشه مثل من تا این وقت شب بیدار بمونه فوتبال ببینه ولی انقد خسته که تا میرسه خونه خوابش میبره درکشون کنید زندگی کردن تو این زمونه از دور از جون از مردنم سخت تره