2737
2734
عنوان

خابم برده بود بیدار شدم دیدم نیومده شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 139 پست

عزیزم بری این چیزارو به صاحبکارش بگی ممکنه اخراجش کنه....بعد با یه نی نی که کلی خرج داره میخای چکار کنی؟؟؟بعدم‌بیشتر روو لج میفته و بدتر میشه...

برو با صاحبکارش اروم صحبت کن و شرایطت رو واسش توضیح بده ...بگو باهاش صحبت کنه و سر عقل بیارتش...با زبون خوش بهش بگو...بگو از شما حرف شنوی داره باهاش صحبت کنید که بیشتر ب زن و زندگیش برسه...

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم بری این چیزارو به صاحبکارش بگی ممکنه اخراجش کنه....بعد با یه نی نی که کلی خرج داره میخای چکار ...

بخدا ب صاحب کارش یکی دو دفعه گفتم .گفتم باهاش صحبت کنین ب زن و زندگیش هم برسه و هرچیزی جای خودشو داره .واسه اونا ک خوبه این حمالودارن همه جا میبرنش واسه حمالی کردن و کارکشیدن ازش

هی زنگ بزن مغازه و گوشیش.. جواب ک داد بگو حالا ک نیومدی منتظرباش ببین صبح چطور میام ابروتو میبرم. ببخشید ک اینجور راهنماییت کردم ولی بعضی وقتا نباید حرف عقل رو گوش کرد.باااید بعضی وقتا بهشون ثابت کنیم ک ماهم میتونیم

کاربر قدیمی هستم.اینکه چرا کاربریم پوکید هنوز مشخص نیست  
2738
هی زنگ بزن مغازه و گوشیش.. جواب ک داد بگو حالا ک نیومدی منتظرباش ببین صبح چطور میام ابروتو میبرم. بب ...

بهش گفتم عزیزم .گفتم فردا صبح میام درمغازه ببینم چ جوریاست ک خونه نمیای مغازه میخابی حالا نمیدونم درسته این کار یانه

بخدا ب صاحب کارش یکی دو دفعه گفتم .گفتم باهاش صحبت کنین ب زن و زندگیش هم برسه و هرچیزی جای خودشو دار ...

پس‌کارت سخته...چی بگم گلم...ان شاءالله با اومدن نی نی تون زندگیت ازین رو به اون رو بشه....شادی ب خونت بیاد...طوری که خودت تعجب کنی...

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍
پس‌کارت سخته...چی بگم گلم...ان شاءالله با اومدن نی نی تون زندگیت ازین رو به اون رو بشه....شادی ب خون ...

وقتی ی پدری داره ک براش ارزش قائل نیس ک حتی برا بچه اش حداقل بیاد خونه ک اگه من دردم گرف تنها نباشم .میشه امید ب خوب شدن داشت؟؟

گف صاحب کارم گفته هوا اونجا خیلی سرده نمیخاد زنتو بیاری سرما میخوره پابه ماهه

اشتباه از تو بوده باید میرفتی لباس گرم میپوشیدی خب   من پا ب ماه بودم یه عروسی داشتم تهران مادرشوهرم همش ب شوهرم میگفت زنت و نیار تنهایی بیا خلاصه من رفتم و منو دید دهنش ۲ متر باز شد شب رفتیم خونه فردا شبش زایمان کردم🤣🤣🤣🤣🤣

بهش گفتم عزیزم .گفتم فردا صبح میام درمغازه ببینم چ جوریاست ک خونه نمیای مغازه میخابی حالا نمیدونم در ...

پس کلا بیخیاله. نمیدونم والا .. اینجور ک من متوجه شدم بری ابروشم ببری عین خیالشم نمیشه و تازه ممکنه صابکارش طرف اون رو بگیره. بنظرمن باخودت صحبت کن بخودت بقبولون ک نباااید منتظر محبتش یا توجهش یا .. باشی.. فعلا قبول کن این شرایط رو.. ب خودت و بچت فقط فکر کن. تاانشالله ببینی بعد دنیااومدن نینی شرایط چطور میشه. بقول معروف ازین دیوار ب اون دیوار فرجه.. الان فک کن شوهرت شبکاره یا ب همسرشهدا فک کن ک زمان بارداریاشونم تنها بودن. میدونماین فکرا دردیو دوا نمیکنه ولی حداقل بخودت ارامش میدی .. درکل بنظرمن فعععلا خودشو رفتارشو اخلاقشو کاراشو دایورت کن.. البته فعلا

کاربر قدیمی هستم.اینکه چرا کاربریم پوکید هنوز مشخص نیست  

107بار سوره صف ر وبخون به نیت هدایت و ادم شدن شوهرت لازم نیست یکجا بخونی هرروز هرچند تا تونستی فقط تعدادش مهمه. برای هدایت و ادم شدن ادماست این ختم حالا اون طرف هر عیبی که داشته باشه برطرف میکنه ادمای معتا زن باز   بداخلاق دست بزن دار بی مهر یا هرچی...

2706