2726
عنوان

خیلی دلم میخواد به شوهرم بیمحلی کنم و سرد باشم، چرا نمیتونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 88 پست
شوهر من محبت کردنو چیزی خریدن میدونه میگم تو خیلی سردی خشکی دوسم نداری میگه اگه دوست نداشتم که برات ...

اه نگو به زبون نیار بدتر تابلو نکن کارشو.میگم فقط به خئدت برس برا اون نه.برس که روحیت بالا بمونه.گیر نده بهش پاپیچ نشو الکی بهتر میشه قول میدم.کم محل نکن.خودت اکتیو باش.مثلا ماسک بذار جلوش همش با سرو کلت ور برو بخند شاد باش.عادی باش باهاش یه بوس نه اویزون شی بگی منو دوسنداری سردی فلان انگارنمیبینی این کارشو ببین چی میشه

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1
اه نگو به زبون نیار بدتر تابلو نکن کارشو.میگم فقط به خئدت برس برا اون نه.برس که روحیت بالا بمونه.گیر ...

امتحان میکنم انشالله که جواب میده

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اگه یکم بی محلی کنم شوهرم صد برابر بی محلی میکنه از کرده خودم پشیمون میشم

عجب جماعتی ان این مردا بخدا 

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
چرا عزیز دلم؟ جدا شدی مگه؟

بله.ی ماهه.همش میگم الان کجاست چیکار میکنه.وقتی هوا سرد بود شبا به عشق کنار هم بودن میخوابیدیم.حیف و افسوس😔😔😔

🙏 یکی همیشه هست که عاشق و مراقب منه 🙏😍🍁
بله.ی ماهه.همش میگم الان کجاست چیکار میکنه.وقتی هوا سرد بود شبا به عشق کنار هم بودن میخوابیدیم.حیف و ...

الهی

عزیز دلم

تو رو خدا ببخشید اگه دلت گرفت

الهی که خدا یه زندگی صد برابر بهتر نصیبت کنه

ان شاءالله بهترینای خدا برات رقم میخوره عزیزم مطمئنم 💚💙🌹

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
الهی عزیز دلم تو رو خدا ببخشید اگه دلت گرفت الهی که خدا یه زندگی صد برابر بهتر نصیبت کنه ان شاءا ...

چند روزه بد دلم هوای شوهر بی معرفتمو کرده اما جز اشک های یواشکی چه کاری میشه کرد😔😔ممنونم عزیز دلم 🌹

چرا عزیزم چه اتفاقی افتاده؟

جدا شدم توافقی همسرم خیلی بی معرفت بود بعد ۵ سال حتی یک بارم دنبالم نیومد و هیج تلاشی نکرد هیچی همه زندگی و عشقمونو داد پای غرورش 😔😔😔

عزیز دلم 💙 مرسی از دلداریت آره میدونم که حواسش بهم هست به همینم راضی ام اما بعضی وقتا که خوابش ...

شاید خسته اس که خوابش میبره

شوهر منم تو رابطه اوایل پیش قدم نمیشد یه بار ازش پرسیدم گفت یه مساله ای که حق توئه اول تو باید اجازه بدی نه که من تورو تو رودربایسی بذارم شاید شوهر شماهم اینجوری فکر میکنه

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!