1676
1605
عنوان

عشق سابقم ازدواج کرده دارم از حسادت میترکم😥

| مشاهده متن کامل بحث + 4006 بازدید | 224 پست
بهش فک نمیکنم  اصلا دوسش ندارم ولی مدام تو خابم هست ناخودآگاه میاد تو ذهنم. من همسرم و خیلی ...

شاید طرف پشیمونه  اما ولش کن اصلا ارزششو نداره

باهمه صمیمی نیستم،توبزارپای غرورم ،من میزارم پای شعورم

[QUOTE=112556367]میشه بگی چجوری ازش جدا شدی  خودت رفتی؟ اون چی کار کرد؟[/QUOTاول من عاشقش شدم اونم منو  دوست داشت .برام خواستگار اومد گفتم ازدواج نمیکنم به پات میشینم درست تموم بشه و از اینا

اما اونگفت شرایط ندارم فعلا نمیتونم الکی هم بهت قول بدم خواستگارتو رد نکن موقعیته خوبیه  برو ازدواج کن منم قبول کردم 

الان از این میسوزم با همین شرایط نامطلوبش رفته زن گرفته

تو همانی ک دلم لک زده لبخندش را  

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522
خخخخ یاد خودم میوفتم.من عید رفتم مشهد خونه مادربزرگم خالم از دهنش درومد عه اونم تا۱۰قبل اینجابود رفت ...

وحشتناکه 

درک میکنم 

دست خودم آدم نیس 

من تاحالا ده تا روانشناس رفتم 

فایده ی نداشت

تو همانی ک دلم لک زده لبخندش را  
نه بابا پشیمون نیست  فقط ازاینکه غرورم له شده عذاب میکشم

ولی طرفه من فک نمیکرد من این حرفو جدی بگیرم و ی هفته بعد بله بگم و بعدش مث سگ پشیمون شدو التماس ک جداشو و ب کی که زنگ نزد فلانیو منصرفش کنید خدامیدونه چقد گریه کردو التماس ولی من مغرور چشامو بستم روی دوتامون..و اون تادوسال ازدواج نکرد و زنی گرف ک همنام من باشه.

1668
وای از اخبارش! روز عقدش خاستم نرم ولی گفتم فک نکنه از عقدش ناراحتم  خودمو بیخیال نشون دادم ر ...

وای😭😭😭😭من نامزدم فامیلمه دارم آتیش میگیرم‌ک‌چطور باید دووم بیارم‌ک اون با یکی دیگه ازدواج کنه

گله ای نیست،من و فاصله ها همزادیم

کاملا درکت میکنم برا منم فامیله.روز عقدش زمانی که عاقد داشت عقدشونو میخوند من یسره اشک میریختم.مثه اوسکلا  رفتم تبریک  بگم یهو نمیدونم چرا به زنش گفتم مواظبش باش.هنوز یاد جملم میفتم دوست دارم خودمو خفه کنم.😑😏

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
1651