2726
عنوان

مشکل ژنتیکی بچه اول

| مشاهده متن کامل بحث + 12453 بازدید | 46 پست
عزیرم من مشکل بچم این بود ک  کروموزوم پی ۱۰ تشکیل نشده بود

کلا همه بیماری های ژنتیکی مربوط به اختلالات کروموزومین حالا میتونه جابه جایی.عدم تشکیل.تشکی بازوی اصافی و... باشه.منظکرم از سوالم این بود ک الان بچه اتون چه عارصه ایی رو داره؟تحت چ علائمی مشکل داره مثلا نابیناست؟ یا هر اختلال دیگه اییه .فقدان p10عارصه اش چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا همه بیماری های ژنتیکی مربوط به اختلالات کروموزومین حالا میتونه جابه جایی.عدم تشکیل.تشکی بازوی اص ...

گلم بچه من تو شکمم مرد هفته چهلم میگفتن جهش داشته 

گلم بچه من تو شکمم مرد هفته چهلم میگفتن جهش داشته 

عه پس خدتروشکر .عزیزم اصلا نگران نباش باردار شو مجددا اینکه نقص ژنتیکی بچه موجب مرگ قبل تولدش شه ی لطفه از طرف خدا برای هر کسیم ممکنه پیش بیاد نگران چی هستی میدونم سخته تحمل از دست دادن نوزادی ک انتطارشو میکشی ولی خداروشاکر باش که نقصش جوری نبوده ک ناقص متولد شه .به خدا توکل کن و باردار شو اصلا ممکنه جهشش بخاطر محیط ایجاد شده باشه نگران باش عزیزم .

2728

خاله منم پسرش بعد 20 روز از به دنیا اومدنش فوت کرد مشکل قلبی داشت و چند تا مشکل فیزیکی بهش گفتن ژنتیکه بعد دوباره باردار شد آزمایش ژنتیکم نداد با شوهرش فامیلم نیستن بچش کاملا سالمه الان 5 سالشه

پسر اول من مشکل قلبی مادرزادی داشت مطمعن نبودم زنتیک بود یا ن فوت شد 😔پسر دومم شکر خدا صحیح و سالم ...

منم این اتفاق برای بچم افتاد پسرم مشکل قلبی داشت یکروز بعد دنیا اومدن فوت شد ما فامیلیم

شمام فامیلید؟

منم این اتفاق برای بچم افتاد پسرم مشکل قلبی داشت یکروز بعد دنیا اومدن فوت شد ما فامیلیم شمام فامیلی ...

بله گلم

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون

پسر اول من مشکل قلبی مادرزادی داشت مطمعن نبودم زنتیک بود یا ن فوت شد 😔پسر دومم شکر خدا صحیح و سالم ...

سلام مشکل پسرتون چی بود 

پسر منم مشکل قلبی داشت و بعد جراحی فوت شد 

سلام مشکل پسرتون چی بود  پسر منم مشکل قلبی داشت و بعد جراحی فوت شد

خدا صبر بده بهتون

ماهیچه کنار دریچه میترال ضعیف میزد 

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
2706