2733
2739
عنوان

مشکل ژنتیکی بچه اول

12482 بازدید | 46 پست

سلام خانما تروخدا کمکم کنید! کسی بوده بچه اولش مشکل ژنتیکی داشته باشه ولی دومی سالم بوده باشه لطفا بهم بگید دارم دیوونه میشم هزینه های ازمایش ژنتیک خیلی سنگینه و دکترم گفت مشکلی نیس طبیعی باردار شو بعد تو بارداری ازمایش میگیریم ازت اما من خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امکان هر چیزی وجود داره. به همه چیز فکر کن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

مشكل ژنتيكي يه چيز جدي و جدا نشدني از نطفس عزيزم اگه دومي هم سالم دنيا بياد نوع خفيفشو حتما داره و حتما اون ژن تو بدنش هست گاهي اوقات اينجور مشكلات با يه چيزاي خاصي كه تو زندگي پيش مياد خودشو نشون ميده 

2738

خب تو اولی مگه ازمایشای بارداری و اینا رو نداده بودی؟که الان دکترت میگه باردار شو تو بارداری حواسمون هست؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بستگی به اون ژن معیوب و میزان وخامت اوصاع داره.ولی در کل همه اینا احتماله ممکنه سالم باشه ممکنه نباشه.اگر براتون امکان داره بگید مشکل فرزندتون چیه در کل همه چی بخواست خداست خیلی هارو دیدم ک بچه دومشون کاملا سالمه

پسر اول من مشکل قلبی مادرزادی داشت مطمعن نبودم زنتیک بود یا ن فوت شد 😔پسر دومم شکر خدا صحیح و سالم دوسالشه امیدت ب اون بالایی باشه حله حله

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
اره عزیزم خاله من با پسر عموش ازدواج کرده بود بچه های بعدیش سالم بودن ،من اگه جای شما بودم شده طلامو ...

بحث هزینه اش نیس گلم یه خانما تو همین تاپیکا گفته بود من کلی هزینه کردم بعدم بهم گفتن طبیعی باردار شو تا تو بارداریت ازمایش های لازمه رو ارت بگیریم 

2706