2733
2734
عنوان

وای خسته شدم حسابی

273 بازدید | 41 پست

خب بعد از یک خونه تکونی حسابی اینکه ادم با خیالی نسبتا اسوده بشینه و وب گردی کنه بنظرم شیرینه

امروز منزل مادربزرگ هسمرم بودیم. ساعت 9 (شب) رسیدیم خونه. همسرم یه جا کار داشت.منم شروع کردم الویه صبحانه فردای همسرم رو درست کنم. اخه فردا صبحانه با همسرم هست....خب بگذریم

از ساعت 9 تا 11 هم الویه رو درست کردم هم مرغ ها رو شستم. دستمال کشی اشپزخونه رو هم انجام دادم. ساعت 11 بود همسرم اومد خونه. و شروع کردم به جارو زدن خونه. دیگه حسابی همه جا رو برق انداختم. از زیر کابینت ها رو بگیر تا میز ناهار خوری وسوفله خوری و جا سیب زمینی پیاز و دیگه هر چیزی که با دستمال سازگاری داشته باشه.... تا یک ربع پیش که کارم با یک دوش گرم به پایان رسید

البته اتاق ها مونده که ان شاالله صبح خدمتشون میرسم

من کلا نمیزارم خونم به حدی برسه که خستم کنه. یه جورهایی تمیزی خونه برام ملاک مهمی هست و میشه گفت سر تمیزی سخت گیرم. ولی خب هوس کرده بودم متنفاوت تمیز کنم که این هوس کردن خستم کرد حسابی
ولی دورنمای خوبی داره و از تمیزیش دارم هز وافر رو میبرم....
اینم امشب من
شماها امروز چه کردید؟

حظ😶😑 مردم بسکه تو نی نی سایت ازخانوما غلطای وحشتناک املایی دیدم

مرسی عزیزم

حق با شماست

خودم هم شک داشتم تو املاش
ولی ذهنم یاری نمیده
دستام از شدت خستگی میلرزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تمیزی خونه با مادر بود . کلی خوابیدم ؛ دوش گرفتمو با دوستم رفتم بیرون هوا خوردم و عکس گرفتمو برگشتم سریال دیدم الانم مامان دوس پسرم فشارش رفته بالا رفتن اورژانس استرس گرفتم منتظرم ببینم چی شد 

هیچ  
2738
ولی من وقتی بخام خونه تمیز کنم پنج یا شش ساعت تمام،ازوقتم گرفته میشه،شما تمیزکاریت زودتموم شده

اخی

نه من دستم خیلی تنده و همزمان چند کار رو به بهترین نحو انجام میدم

اخی نه من دستم خیلی تنده و همزمان چند کار رو به بهترین نحو انجام میدم

چطوری کار میکنی که تندی؟من قبلا تندوفرز بودم ازبس شنیدم که میگن اینایی که سریع کار میکنن به نحو احسن انجام نمیدن منم کند ووسواسی شدم

چطوری کار میکنی که تندی؟من قبلا تندوفرز بودم ازبس شنیدم که میگن اینایی که سریع کار میکنن به نحو احسن ...

نه عزیزم

به طبع طرف هست

اصلا هم اینطور نیست

یکی تند کار میکنه ولی کنترل ونظم نداره و شلخته وار کار میکنه

یکی نه هم تنده هم نظیف

به نظرم میشه از کارهای ساده شروع کردم و لول به لول سرعت داد

باز بستگی به پتانسیل بدن داره

2706