2726
عنوان

دندونپزشک داریم؟ تو رو خدا واجبه

121 بازدید | 13 پست

یه سوال خیلی مهم دارم. خواهش میکنم اگر کسی هست بگه

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه زمانی دستیار بودم 

عزیزم کجا دوره دیدی؟؟ هزینش چقدره

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
عزیزم کجا دوره دیدی؟؟ هزینش چقدره

یه کلینیک بود که خودش آموزش میداد رایگان بعدشم همونجا کار میکردیم 

البته چون مدرک نمیداد به درد نمیخورد 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️
یه کلینیک بود که خودش آموزش میداد رایگان بعدشم همونجا کار میکردیم  البته چون مدرک نمیداد به در ...

کلینیکش کجا بود

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
من یه زمانی دستیار بودم 

دندون من آبسه کرده و عفونت داره. الان خیلی اتفاقی دیدم لثه های رو انگار فشار داده باشی بعد دونه دونه داره

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
دندون من آبسه کرده و عفونت داره. الان خیلی اتفاقی دیدم لثه های رو انگار فشار داده باشی بعد دونه دونه ...

فکر نمیکنم چیزه خاصی باشه 

به نظرم یه سیر بگیر نصف کن بزار رو اون قسمت عفونتارو بگیره یا پیاز که بهتره 

اگه خوب نشد برو دکتر واست دهانشویه بنویسه 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️
فکر نمیکنم چیزه خاصی باشه  به نظرم یه سیر بگیر نصف کن بزار رو اون قسمت عفونتارو بگیره یا پیاز ...

دارم آنتی بیوتیک میخورم. ۳ روزه ولی فرقی نکرده