2737
2734

ما دوران نامزدی هستیم امروز باهم رفتیم کوه از صب تا الان ینی شوهرم با خانواده ی من و داداشا و عروسا و دوماداو خواهرام تا اخر شب با هم اسم فامیل بازی کردیم وقتی برگشتیم همه رفتن و فردا تولدعشقمه گفتم تا ۱۲ بمون بعد برو خب بعد موند مامانم رفت دستشویی من بابام فوت شده فقط منو مادرمیم بعد تا مامانم رفت دستشویی همو بوسیدیم من حواسم نبود اومدم در حال و قفل کردم دسنشوییمون تو حیاطه از وقتی اومده داره دعوام میکنه منو  شوهرم رفت میگه خاطره ی بدی شده برام مامانم بهم حرفتی زشتی زد تازه من تیشرت و شلوار تنم بود چیز خیلی گشادیم هست مدلش بخدا فقط استرس گرفتم درو بستم همین اونم چون زمستونه سرده یادم نبود رفته دستشویی حالا میگم مگه دوست پسرمه میگه خاک تو سرت پس فقط اونجاتو ندیده جوری رفتار میکنه ادم حس میکنه کار حرامی کرده

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

خب مادره اینجوریه دیگه😐 همه روبچه هاشون حساسن

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ولش کن

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بگو اونجامم دیده

چه بدبختیه ها

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706