2726

مردم ریختن بیرون کاش خدا کمکمون کنه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جذاب من مشهدم برام اخطار داد که شبکه دیگه نداری اما نتم وصله😒

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
چه جذاب من مشهدم برام اخطار داد که شبکه دیگه نداری اما نتم وصله😒

دمتون گرم مشهدیا

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
دمتون گرم مشهدیا

💜💜💜💜😘😘😘

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
امشب از ته دل دعا کنیم شاید خدا جوابمونو داد  خیلی دلم میخاد زبون به نفرین باز کنم برا خیلیا ا ...

نفرین کن بگو خدا حق ما جوونای بیگناهو از ظالما بگیره

خدا خودش عاجز شده از کار بنده هاش

مگه میشه اخه ِقدیم طرف یکار میکرد مسخ میشد 

زلزله و ... میومد یه قومو از بین میبرد 

پس خدا کجاست چرا نگامون نمیکنه اینهمه ادم بیگنته گیر افتادن 

بدتر از همه اینه هنوز یه عده حمایتشون میکنن 

مثلا میگن فلانی بی تقصیره😓😓😓😓

خب فلانی چرا لال مونده چیزی نمیگه پس

2706