2733
2734

رفتیم کاراش رو انجام دادیم که پس فردا انجام بدن پشیمون شده میگه واسه چی قلبم دست کاری کنن

همون معجون سیر و لیمو میخورم شاید باز شد الان 10 روز هست میخوزه لیمو و سیر یعنی باز میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا خیلی ترسواند تو این چیزا بگو برو انجام بده تموم بشه بره بگو اگه خانوم بودی میخواستی سزارین کن ...

عزیزم بحث عمل قلبه با سزارین خیلی فرق داره ریسکش خیلی هست ان شاالله با همون سیر و لیمو خوب میشه

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
2728

طرز تهیه شربت ثومیسل به این صورت است که 30 حبه سیر را بکوبید و همراه با 9 عدد لیموی ترش آبدار که آن را نیز آسیاب کرده‌اید با 7 لیوان آب درون ظرفی مخلوط کرده روی شعله قرار دهید؛ قبل از آنکه به جوش بیاید شعله را خاموش کنید و محلول را صاف نکنید؛ به‌مدت 40 روز بعد از هر وعده غذایی نصف استکان میل شود.

اين تركيب برا باز شدن عروق قلب عاليه من شنيدم كسايى كه جواب گرفتن 

بزن نت بخون 

خیلی ریسک بالاییه گلم باید تحت نظر باشه پدر منم رگ هاش بسته بود ولی عمل کرد  چون دور از جون اح ...

همون دیگه به خاطر جراحی نمیترسه به خاطر اینکه بعدا مشکلی پیش بیاد میترسه منم یه جورایی دو دل شدم

مردا خیلی ترسواند تو این چیزا بگو برو انجام بده تموم بشه بره بگو اگه خانوم بودی میخواستی سزارین کن ...

بحث ترس نیست بحث قلب اینه خدای نکرده ریسک سکته میره بالا

2738

انشاله خدا شفاشون بده

ولی تحت نظر دکتر گوارش باشن حتما.این همه خوردن سیر ممکنه ب معدشون آسیب بزنه.

خدا ب پدرتون سلامتی بده و سایشون سالیان سال بالاسرتون باشه

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
طرز تهیه شربت ثومیسل به این صورت است که 30 حبه سیر را بکوبید و همراه با 9 عدد لیموی ترش آبدار که آن ...

درست کردیم 10 روزه میخوره نمیدونم خودمم دو دل شدم بریم یا نه

انشاله خدا شفاشون بده ولی تحت نظر دکتر گوارش باشن حتما.این همه خوردن سیر ممکنه ب معدشون آسیب بزنه. ...

سلامت باشی انشاله

دو دلیم خانوادگی بریم برا فنر یا نه

سلامت باشی انشاله دو دلیم خانوادگی بریم برا فنر یا نه

بنظرم با چنتا متخصص قلب دیگه مشورت کن

میفهممت. منم تو این شرایط بودم...

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
طرز تهیه شربت ثومیسل به این صورت است که 30 حبه سیر را بکوبید و همراه با 9 عدد لیموی ترش آبدار که آن ...

واسه چربی خون هم جواب میده؟

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
بابای من ۱۴ سال پیش با فنر رگ های قلبش رو باز کرد الان هم خیلی‌ خوبه معجون رو هم بعضی مواقع درست می ...

خدا سلامتی بده اخه با وجود فنر میگن باز  رگ میگیره 

2706