2703
2716
عنوان

توروخخخخخخخخخخخخدا بیاین😭😭😭😭

515 بازدید | 38 پست

بچه ها من قدم ۱۶۱ هست، وزنم پارسال همین موقع ۴۷ بود خیلی لاغر بودم و انقدر اطرافیان بهم گفتن که به زوووور خودمو رسوندم به ۵۲ باز الان لاغر شدم،، شدم ۵۰ تا....ولی اصلا از وزنم راضی نیستم دلم میخواد حداقل برسم ۵۵......توروخدا بگین چیکار کنم

مشکلم فقط و فقط کمبود اشتهاست یک دوره شربت سیپرو استفادع کردم خوب بود اما دیگه نمیتونم بدون تجویز پزشک استفاده کنم.....میخوام با روش های خونگی اشتهامو افزایش بدم لطفا کمکم کنین 

بنظرتون میتونم این پنج کیلو‌ رو تا عید اضاف کنم؟😓

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اومدم‌بگم‌خوشبحالت‌

دقیقا منم داشتم حسرتتتتت میخوردمممم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2714
2706