2703
2553

مدتهاست دارم برای رسیدن به هدفی تلاش میکنم و روی یه کار اقتصادی خیلی تمرکز کردم 

این کار خیلی مورد علاقه و سلیقه من هست و خیلی بهش نزدیک شدم و دیگه چیزی تا افتتاح گالری و شروع کار من نمونده😍

ازتون میخوام با دلهای پاکتون برام دعا کنین که توی کارم موفق باشم و من هم قول میدم بعد از شروع به کارم بیام نی نی سایت و در زمینه کاریم به شما عزیزان مشاوره و کمک بدم😘

دوستون دارم خیلی زیاد دوستای مهربون و با مهرفت من🤗

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

مژده م کو

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
موفق باشی همیشهههه 😍🙏🏻💜

فدات مرررسی انقدررر ذوق دارم که اندازه نداره

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2714
شيرينيش چيه😁

راهنمایی که بعدا میتونم در زمینه کاریم به شما داشته باشم😘

خب ما واست چیکار کنیم حالا!

دعا و آرزوی موفقیت

موفق باشی خانومی

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2706