2726
عنوان

فكر كردن به عروسي مضطربم ميكنه

236 بازدید | 29 پست

چون شوهرم اصرار داره تو يكي از اتاقاي خونه مامانش اينا بمونيم ، بچه ي آخره و مامان باباش پيرن ميخواد پيشه اونا باشيم حالا محل كارش هم يه شهر ديگه اس كه به دلايلي فعلا نميتونه منو ببره اگر هم ببره براي تعطيلات باز خونه مادرشوهر ميمونيم تا زماني كه خونه بسازيم 

من بهش پيشنهاد دادم اجاره كنيم گفت نه وقتي خودم اينجا نيستمو كارم يه شهر ديگه اس چرا اجاره كنم؟ گفتم قرض ميكنيم يه خونه ي كوچيك فعلا ميخريم تا زماني كه يه خونه به سبك ميلموون بسازيم ميگه نه مگه ديوونم پولم بدم به واحد به جاش ميرم يه زمين ميخرم كم كم خونه ام ميسازم ، چجور راضيش كنم كه خونه بخره؟ درخواستم منطقيه يا به نظرتون قبول كنم بمونم اونجا؟

نامزدم ميگه حرفات منطقي نيست مگه مامان بابام چيكارت دارن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا قبول نکن تجربه نشون داده اینجور زوجا تا چندین سال موندگار میشن و خبری از خونه مستقل نیست

اره خونه ساختن هزار تا دردسر داره ميدونم فعلن فعلنا نميتونه بسازه واسه همين ميگم بخر اما قبول نميكنه

اره خونه ساختن هزار تا دردسر داره ميدونم فعلن فعلنا نميتونه بسازه واسه همين ميگم بخر اما قبول نميكنه

باید رازیش کنی اگه واقعا دوست داره بترسونیش ازاینکه اگه اینکارو نکنه جدامیشی ازش 

مادر پدرشم که میگی پیرن حتما همه کاراشونم تو باید بکنی اصلا قبول نکن

آرامش

عزیزم منم چند ماه دیکه عروسیمه و تقریبا همچین شرایطی دارم...شوهر من بچه دومه و اینکه میدونم بنا به دلایلی مجبوریم حداقل یکسال کنار خانوادش زندگی کنیم...با اینکه‌ واقعا ادمای خوبین اما بازم من دلم‌میخواد جدا باشیم....ای کاش بشه برای هردوتامون..ای کاش یه تقی به توقی بخوره و بتونیم از اول جدا شیم

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛
حرفت منطقیه و اگه من بودم عمرا با خانواده شوهر زندگی نمیکردم اکه واقعا پدر مادرش خوب باشن شاید ولی د ...

حالا مامان باباش كاري ندارم ولي متاسفانه خواهراشو بچه هاش هر روز اونجان ميان ديدن مامانشون و كلي كثيف كاري ميكنن منكه فكرشو ميكنم افسردگي ميگيرم

صصلاح کار خویش خسروان دانند  ولیییی  جدا باشی از اول بهتره بالاخره پدر مادر پیرن  ...

من اونجا خيلي حالم بده خييلي معذبم خيييلي 

تقريبا يكساله نامزدم ولي هنوز كه ميرم خونشون معذبم كلي انرژيم ميره 

2706