2410
2716
عنوان

چطوری لاغر شم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 77 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
قدم ۱/۷۰وزنم هم درست ۷۰

پس با توجه به سنت اگه دور مچت رو ۱۶ یعنی معمولی در نظر بگیریم حدودا ۵ کیلو اضافه وزن داری که ۲ ماه رژیم بگیری کم میشه، ۵ کیلو هیچی نیست راحت کم میشه، کره و نوشابه، شیرینی، بستنی، هله هوله نخور، سالاد و میوه بیشتر بخور، غذاتم کم کن مثلا اگه ۳۰۰ گرم نون میخوردی الان ۲۰۰گرم بخور، برنج یه کفگیر سر خالی بخور

مطمئنی قدت ۱۷۰ هست؟چون دخترعموی من بااین قدووزن کاملاعالی ولاغره و۱گرم اضافه نداره  ۷۰کیلو برا ...

آره لاغرم اما میخوام ۶۵ بشم یا ۶۰

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2714
پس با توجه به سنت اگه دور مچت رو ۱۶ یعنی معمولی در نظر بگیریم حدودا ۵ کیلو اضافه وزن داری که ۲ ماه ر ...

اصلا برنج نمیخورم نهار هم نمیخورم یا اگه نهار بخورم شام نمیخورم بجای برنج سیب زمینی آب پز میخورم غذاهای سرخ کردنی نمیخورم الان چهار روزه شروع کردم

ب منم کمک کنید قدم 160وزنم 75 شکمم خیلی بزرگه یعنی دست خودم نیست خیلی میخورم بعد پشیمون ک چرا انقدر زیاد خردم خلاصه شکمم  خیلی اذیتم میکنه راهی داری شکمم زود اب بشه 

عزیزم رژیم بگیر  من تاالان ۳۵کیلوکم کردم  یه کالری شمارنصب کن  همه چیزودقیق وزن کن ...

کالری شمارازکجابیارم؟؟صدرتت لاغرنشده من هروقت لاغرمیشم صورتم افتضاح میشه

والا منم مثل شمام خیلی دوستدارم لاغر بشم ولی حتی رژیمم نمیتونم بگیرم خیلی بی ارادم 

من واسه عروسی شده بودم ۶۰ کیلو یه خورده آزاده تو زیاد کن بچه ها بیاید بچه کاری کنیم مسابقه لاغری بزاریم ها من موافقید

2706