1507
1411
عنوان

چطوری لاغر شم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 77 پست
قدم ۱/۷۰وزنم هم درست ۷۰

پس با توجه به سنت اگه دور مچت رو ۱۶ یعنی معمولی در نظر بگیریم حدودا ۵ کیلو اضافه وزن داری که ۲ ماه رژیم بگیری کم میشه، ۵ کیلو هیچی نیست راحت کم میشه، کره و نوشابه، شیرینی، بستنی، هله هوله نخور، سالاد و میوه بیشتر بخور، غذاتم کم کن مثلا اگه ۳۰۰ گرم نون میخوردی الان ۲۰۰گرم بخور، برنج یه کفگیر سر خالی بخور

مطمئنی قدت ۱۷۰ هست؟چون دخترعموی من بااین قدووزن کاملاعالی ولاغره و۱گرم اضافه نداره  ۷۰کیلو برا ...

آره لاغرم اما میخوام ۶۵ بشم یا ۶۰

وزنم ۷۱ قد ۱.۷۱ از تاریخ ۹۸/۸/۲۵شروع کردم🤗🤗🤗🤗🤗من میتونم 🙂☺☺☺☺
پوستتون شل نشد .....من تقریبا هفت کیلویی اضافه دارم

نه حتی ۱درصد

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

پس با توجه به سنت اگه دور مچت رو ۱۶ یعنی معمولی در نظر بگیریم حدودا ۵ کیلو اضافه وزن داری که ۲ ماه ر ...

اصلا برنج نمیخورم نهار هم نمیخورم یا اگه نهار بخورم شام نمیخورم بجای برنج سیب زمینی آب پز میخورم غذاهای سرخ کردنی نمیخورم الان چهار روزه شروع کردم

ب منم کمک کنید قدم 160وزنم 75 شکمم خیلی بزرگه یعنی دست خودم نیست خیلی میخورم بعد پشیمون ک چرا انقدر زیاد خردم خلاصه شکمم  خیلی اذیتم میکنه راهی داری شکمم زود اب بشه 

1436
عزیزم رژیم بگیر  من تاالان ۳۵کیلوکم کردم  یه کالری شمارنصب کن  همه چیزودقیق وزن کن ...

کالری شمارازکجابیارم؟؟صدرتت لاغرنشده من هروقت لاغرمیشم صورتم افتضاح میشه

والا منم مثل شمام خیلی دوستدارم لاغر بشم ولی حتی رژیمم نمیتونم بگیرم خیلی بی ارادم 

من واسه عروسی شده بودم ۶۰ کیلو یه خورده آزاده تو زیاد کن بچه ها بیاید بچه کاری کنیم مسابقه لاغری بزاریم ها من موافقید

8
1396
سوپ حبوبات مخصوصا سوپ جو وکمتر کردن برنج باعث میشه ده کیلو کم کنی

یه ماه سوپ بخوریم؟ اون دفعه دکتر به من گفت ویتامین های بدنت خیلی پایین نمیشه بدن آسیب میبینه

رژیم کاملا اشتباه،، پشت بندش که ول کنی وزن اضافه میکنی

عجب 

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.
یه ماه سوپ بخوریم؟ اون دفعه دکتر به من گفت ویتامین های بدنت خیلی پایین نمیشه بدن آسیب میبینه

برنج بایدبخوری حتمایه ویتامینی هست فقط توی برنجه کم بخورولی..وگرنه ریزش مومیگیری..الهی منم لاغربشم

1508