1507
1482
عنوان

چطوری لاغر شم؟

930 بازدید | 77 پست

بچه ها چیکار کنم لاغر شم در ضمن نمیتونم ورزش سنگین کنم ؟کسی روش گیاهی میدونه بگه

وزنم ۷۱ قد ۱.۷۱ از تاریخ ۹۸/۸/۲۵شروع کردم🤗🤗🤗🤗🤗من میتونم 🙂☺☺☺☺

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

کمتر بلمبون😅😅😅😅با طنز گفتم به دل نگیر من خودم تپلم یکسره رژیمم.

من برم ۱۷۰ وزنم الان ۷۰ شده میخوام ۱۰ کیلو کم کنم

1473

عزیزم رژیم بگیر 

من تاالان ۳۵کیلوکم کردم 

یه کالری شمارنصب کن 

همه چیزودقیق وزن کن بخور وواردکالری شمارکن 

سالم وکم چرب بخور 

من تاهدفم یه کوچولوراه مونده 

۹۲کیلوبودم

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.
1334
عزیزم رژیم بگیر  من تاالان ۳۵کیلوکم کردم  یه کالری شمارنصب کن  همه چیزودقیق وزن کن ...

بدون ورزش این کارو کردید؟

1396
بدون ورزش این کارو کردید؟

۹۸درصدش رژیم بوده 

چون من سرم شلوغه وقت ورزش ندارم

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.

مطمئنی قدت ۱۷۰ هست؟چون دخترعموی من بااین قدووزن کاملاعالی ولاغره و۱گرم اضافه نداره 

۷۰کیلو برای قد۱۷۰زیادنیست که قابل تمسخرباشه

1508