2726

دوستان عزیزم

یکی از دلایل یه سری تغییرات کروموزومی بد برای جنین خواسته ی زیاد مادر برا جنسیت جنین هست!!!!

جالبه نه؟؟؟؟

حالا هی بگین پسر یا مثلا دختر.....

میدونید یعنی چی؟

دور از جون بچه هاتون یه سری سندرم هست که دکتر تو خارج از کشور به مادر بچه گفته بود با این کار مادر بدن تو یه حالت دیگه قرار میگیره و این سندرم ها برا بچه اتفاق میفته......

هی نگین پسر 

یا دختر

بگین الهی سالم باشه

😒😒😒😒😒😒

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

بدن مادر منظورم بود😊😊😊😊

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی از گفتنش؟ یااز انجام یه سری کارها

یعنی حتی از فکر کردن بهش چه برسه به قرص و دوا و این چیزا.....بدن وارد یه فازی میشه که سعی میکنه خواسته شما بشه در حالی که بچه قراره یه چیز دیگه بشه، برای همین کار به کار خدا نداشته باشید که هر چی درسته بهتون بده.....

شما دعا کنید فردا ک آز میدم ب خواست خدا مثبت باشه و خدا بهم یه بچه ی سالم و صالح بده.چ پسر چ دختر ، ...

چشم حتما💛💙💚💜

شما هم برا من دعا کنید ازدواج خوبی داشته باشم بعدشم یه بچه سالم خدا بهم بده😊

سعی میکنیم فکرم نکنیم پس . سلامتی نی نی از همه چی مهم تره 

👌

چشم حتما💛💙💚💜 شما هم برا من دعا کنید ازدواج خوبی داشته باشم بعدشم یه بچه سالم خدا بهم بده😊

انشالله ازدواجی عاقلانه و زندگی عاشقانه پیش روت باشه ک حاصلش بشه فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه