2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بانو. شرمنده اگه خواب بودید. راستش دو سه تا سئوال بود که باید میپرسیدم. آخه احکام دین جز ضروریا ...

خواهش میکنم،بفرمایبد.اگر بدونم‌جواب میدم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

سئوال اول: راستش بنده الان ترم اول دانشگاهم. جو دانشگاه خیلی آلوده هست. رل بازی و دوست بازی و ... به طوری که برای من بچه مذهبی واقعا سخته همچین فضایی زندگی کنم. به نظر شما آیا اگه انصراف بدم کار درستیه؟😔 

سئوال اول: راستش بنده الان ترم اول دانشگاهم. جو دانشگاه خیلی آلوده هست. رل بازی و دوست بازی و ... به ...

نه درست نیست.با جو افتضاح دانشگاه آشنا هستم اما به چندتا نکته توجه کنید.اول اینکه پاک موندن وقتی ارزش داره و هنر هست که وسط فساد بتونید خودتون رو حفظ کنید.و نکته دوم جامعه ما به متخصصین مومن در هر زمینه ای نیاز داره.بچه مذهبیامون با این توجیه که جو دانشگاه خرابه خودشون رو کشیدند کنار که الان به این وضع رسیدیم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
خیلی ممنون. با جوابتون سئوال دوم رو هم پاسخ دادید

خواهش میکنم.امیدوارم مفید واقع بشه.

سئوال سوم: آیا اجازه گرفتن از پدر ومادر برای تغییر رشته لازمه؟

نه،به علاقه و توانایی خودتون توجه کنید،اما مواظب باشید به والدین بی احترامی نکنید.اگر مخالفند،محترمانه دلایلتون رو بیان کنید.و خوب درباره تغییر رشته تحقیق و مشورت کنید.

پدر و مادر من مخالف حوزه رفتنم بودند.حتی یادمه مامان از من یک نوشته امضا گرفتند که حق ندارم روزی اظهار پشیمانی کنم.اصرار داشتند به خوندن دانشگاه.رتبه کنکورم دو رقمی شد و به خاطر حوزه،قید بهترین دانشگاه ها رو زدم و پیام نور رفتم و حوزه و دانشگاه رو درکنار هم خوندم.

2706