1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

سلام،بفرمایید.در خدمتم.

یک گناه کوچک، انسان را از حیواناتپایین تر مےاندازد.واے بر آنکه گناه، بزرگ باشد.و واے بر آنکه گناه کوچک دائمےباشد،این انسان نیست. این حیوان هم نیست،«بَل هُم اَضَلّ» است.بنشینید بررسے کنید کدام حیوان است که با خداے خودش مخالفت بکند.....امام هادي عليه‌السلام می‌فرمایند: " ‌همانا ولايت ما اهل بيت براي شيعيان و دوستانمان پناهگاه أمني‌ مي‌باشد كه چنانچه در همه امور به آن تمسّك جويند، بر تمام مشكلات فايق آيند"
1668
سلام بانو. شرمنده اگه خواب بودید. راستش دو سه تا سئوال بود که باید میپرسیدم. آخه احکام دین جز ضروریا ...

خواهش میکنم،بفرمایبد.اگر بدونم‌جواب میدم.

یک گناه کوچک، انسان را از حیواناتپایین تر مےاندازد.واے بر آنکه گناه، بزرگ باشد.و واے بر آنکه گناه کوچک دائمےباشد،این انسان نیست. این حیوان هم نیست،«بَل هُم اَضَلّ» است.بنشینید بررسے کنید کدام حیوان است که با خداے خودش مخالفت بکند.....امام هادي عليه‌السلام می‌فرمایند: " ‌همانا ولايت ما اهل بيت براي شيعيان و دوستانمان پناهگاه أمني‌ مي‌باشد كه چنانچه در همه امور به آن تمسّك جويند، بر تمام مشكلات فايق آيند"

سئوال اول: راستش بنده الان ترم اول دانشگاهم. جو دانشگاه خیلی آلوده هست. رل بازی و دوست بازی و ... به طوری که برای من بچه مذهبی واقعا سخته همچین فضایی زندگی کنم. به نظر شما آیا اگه انصراف بدم کار درستیه؟😔 

سئوال اول: راستش بنده الان ترم اول دانشگاهم. جو دانشگاه خیلی آلوده هست. رل بازی و دوست بازی و ... به ...

نه درست نیست.با جو افتضاح دانشگاه آشنا هستم اما به چندتا نکته توجه کنید.اول اینکه پاک موندن وقتی ارزش داره و هنر هست که وسط فساد بتونید خودتون رو حفظ کنید.و نکته دوم جامعه ما به متخصصین مومن در هر زمینه ای نیاز داره.بچه مذهبیامون با این توجیه که جو دانشگاه خرابه خودشون رو کشیدند کنار که الان به این وضع رسیدیم.

1651