2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اشتباه میکنی انجام بده دردش چند ثانیه ست  من انجام دادم بعد ۶ سال با عکس رنگی باردار شدم به شی ...

جواب منو بده ک تایپیک زدم خواهر

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
اشتباه میکنی انجام بده دردش چند ثانیه ست  من انجام دادم بعد ۶ سال با عکس رنگی باردار شدم به شی ...

یکی مثه تو امیدوارم میکنه. یکیم اینقد میگه درد داره و بیهوش میشی که ترس میندازه تو جونم

تلاش میکنم برای سرنوشت 

عزیز عکس رنگی باعث تاخیر نمیشه ولی گاهی شنیدم که مثلا اینایی که بعدازعکس یه مقدارکم خون دیدن نشونه ی بازشدن لوله هاشونه وهممون ماهم باردارشدن شایدشماهم بارداری تست بزن

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
یکی مثه تو امیدوارم میکنه. یکیم اینقد میگه درد داره و بیهوش میشی که ترس میندازه تو جونم

از من ترسو تر وجود نداره😅😅😅

ولی به عشق بچه اینکارو کردم دارم راستشو بهت میگم چندثانیه ست دردش تموم میشه 

باور نمیکنی بعد از عکس فک میکردم نفسم باز شده 

الانم دومی رو ناخاستا باردار شدم اصن باورم نمیشه 

دیگه پریودامم بعد از عکس دردناک نیست

از من ترسو تر وجود نداره😅😅😅 ولی به عشق بچه اینکارو کردم دارم راستشو بهت میگم چندثانیه ست دردش تم ...

من دکتر بهم گفت دو روز بعد از پاکی. ولی لکه بینی دارم. يعنی دو روز بعد از لکه بینی برم؟ 

تلاش میکنم برای سرنوشت 
من روز ۷ پریودم رفتم که پاک شده بودم  بعد از پریود هم نباید رابطه داشته باشی

مرسی عزیزم که جوابم دادی و امیدوارم کردی برم عکس بگیرم. دعا کن منم نی نی گیرم بیاد

تلاش میکنم برای سرنوشت 

سلام ی سوال داشتم. دکتر بمن گف ۸ پری برم عکس رنگی. من گاهی لک بینیم تا ده روزم طول میکشه. تو لک بینی هم میشه رف؟ یا کلا باید تموم شده باشه؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2706