2726
عنوان

بچه های وارد به تشخیص افراد

66 بازدید | 16 پست

چند وقت پیش یک تایپکی.زده بودیم که یه استادی سر کلاس خیلی توجه میکنه و.بدون این که بگه به دوستم و اینا شماره اش سیو.کرده و.....

استاد و همین طور دوستم مجردعه

حالا هر.روز نزدیک20  تا استاتوس میزاره واتساب 

که ما گفتیم باز نکنیم حتی

یا برای کاری واجب خواست دوستم که بگه شمارتون توی گروه واتساب هست پس من میدم به فلانی که با شما در جریان باشه که گفت نه میگم سیو کن ـ درصورتی که توی گروه بود نیازی نبود بگه چون شماره ی که گقت همون شماره گروه بود

سوال: بزخورد مناسب با این فزد چیه؟!تجربه ای مشابه دارید؟!

مرسیی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟!چی کار میخواد بکنه؟ ببین استاد خیلی وصف اض شنیدم حتی اخلاقیی ولی نمیفهمیم دیگه

حداقلش ی لمس کردنی چیزی میخواد ببخشیدا رک گفتم‌کم نداشتیم تو دانشگاهمون

اهمیت ندین بهش گروه اینا نزنین یا لفت بده اگه اهلش نیستی اگه هم که هستی خودت بهتر میدونی نخ بده😂

2728
حداقلش ی لمس کردنی چیزی میخواد ببخشیدا رک گفتم‌کم نداشتیم تو دانشگاهمون اهمیت ندین بهش گروه اینا نز ...

نه عریزمم این حرفا چیه. اگه خدایی نکرده دنباا چیزی بودسم راهکار نمیخواستیمم. گروه زذیم چون.تمرین اونحا باید بفرستیم. 

میگم که ما حتی استاتوس اش هم باز نمیکنیم. 

نه عریزمم این حرفا چیه. اگه خدایی نکرده دنباا چیزی بودسم راهکار نمیخواستیمم. گروه زذیم چون.تمرین اون ...

خب پس در حد کارای درسی تعامل کنین و الا ابرتون تو دانشگاه میره سر ی هوس بازی استاد

ی استادی داشتیم رفتم اتاقش بگم نمرمو یکم زیاد کن آقا چشمت روز بد نبینه درو بست من یکم مردد شدم بعد حرفارو زدیم تموم برگشتنی دستشو گذاشت رو شونم که مثلا همراهیم کنه تا دم در من به روم نیاوردم ولی رفتم درسو حذف کردم 

بعدش کلی از بچه ها سپرده بود من برم اتاقش که کارم داره دییییگه نرفتم اصلا اسمشم نبردم 

دانشگاهمونم سراسری بود تازه

میگم ینی لاقل همین چیزا هستن منکه خوشم نیومد

پیر خرفت😠😠

پاس نکنه به دررررک من بخاطر اون استاد مجبور شدم ۳واحد بمونم تابستون ولی الان به خودم افتخار میکنم

نهه منظور این نبود ـ ذمت گرم شدید منظورم این بود که کلا ممکن همچین کاری کنه

2706